Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Top posters
L'enfant terrible (3016)
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_vote_lcapКак различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_voting_barКак различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_vote_rcap 
Reina de Los Camaleones (1131)
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_vote_lcapКак различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_voting_barКак различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_vote_rcap 
Dente di Leone (553)
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_vote_lcapКак различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_voting_barКак различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_vote_rcap 
Dark_red_rose (360)
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_vote_lcapКак различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_voting_barКак различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_vote_rcap 
deti88 (356)
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_vote_lcapКак различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_voting_barКак различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_vote_rcap 
justxme (335)
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_vote_lcapКак различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_voting_barКак различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_vote_rcap 
Girl On Fire (291)
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_vote_lcapКак различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_voting_barКак различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_vote_rcap 
qn4eto1234 (201)
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_vote_lcapКак различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_voting_barКак различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_vote_rcap 
Fanged Nymph (191)
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_vote_lcapКак различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_voting_barКак различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_vote_rcap 
Rositta (141)
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_vote_lcapКак различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_voting_barКак различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  I_vote_rcap 

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Latest topics
»  Каква е главната цел в живота ви днес?
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyЧет Яну 26, 2017 2:09 pm by Dark_red_rose

» Какво мислиш за аватара на предишния ?
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyСря Яну 25, 2017 3:49 pm by L'enfant terrible

» Въпрос отностно смяна на мейл адрес?
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyСря Яну 25, 2017 3:55 am by L'enfant terrible

» Въпроси и отговори.
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyНед Окт 02, 2016 1:07 am by ~desire

» Романтични ли сте?
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyНед Окт 02, 2016 1:02 am by L'enfant terrible

» Аз съм... Ами аз съм си само аз...
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyВто Сеп 08, 2015 9:21 pm by #CuRSe*

» Последния въпрос който ви зададоха?
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyНед Май 10, 2015 6:31 pm by L'enfant terrible

» От какво ви е писнало?
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyПет Мар 27, 2015 9:46 pm by ~desire

» Какъв е предишния според аватара му?
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyПет Мар 27, 2015 9:45 pm by ~desire

» Спорите ли често?
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyПет Мар 27, 2015 9:41 pm by definition of insanity

» Мразя..
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyПет Мар 13, 2015 9:36 pm by definition of insanity

»  Кое предпочитате повече?
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyВто Мар 10, 2015 2:07 am by ~desire

» Петдесет нюанса сиво
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyПон Фев 16, 2015 6:59 pm by deti88

» Snejkins, Снежи, whatever
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyСря Фев 11, 2015 12:38 am by genderbender

» Теорията на всичко
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyСъб Фев 07, 2015 7:24 pm by deti88

» Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyВто Яну 27, 2015 2:41 am by Dark_red_rose

» Вдън горите
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyПон Яну 19, 2015 8:31 pm by Rositta

» Хобит: Битката на петте армии
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyНед Яну 18, 2015 9:22 pm by deti88

» Седмият син
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyНед Яну 18, 2015 9:17 pm by deti88

» Топ 10 песни?
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyСъб Яну 17, 2015 1:44 am by Tancheto0

» Лана Дел Рей или Адел?
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyСъб Яну 17, 2015 1:34 am by Tancheto0

» Кой хип-хоп певец предпочитате ?
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyСъб Яну 17, 2015 1:31 am by Tancheto0

» Бионсе или Риана?
Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  EmptyСъб Яну 17, 2015 1:30 am by Tancheto0


Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?

2 posters

Go down

Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  Empty Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?

Писане  L'enfant terrible Пон Сеп 23, 2013 7:53 pm

"Искам да говоря с управителя! Веднага! Ама аз мъртъв ли съм бе?! Не съм си и помислял, че може да ми се случи! Ами добре...тогава искам един кристален дворец върху облак с бяла светлина като онзи там!"

Телец:
След като напусне тялото, Телецът осъзнава, че така остава без стомах и веднага се връща в него... И остава скептично настроен цял живот!

Близнаци:
"Егати! Аз взех, че умрях...Ама тук е страхотно, бе! Направо приказно! Какви чудесни дворци, какви прекрасни облаци, колко светлина... Веднага ще звънна на близките ми, за да им разкажа... Каквоооо? Тук няма телефони ли?!? Абе вие нормални ли сте, бе?!?!?! Аз се връщам!!!"

Рак:
"Въобще не ме интересуват фактите! Раците живеем по 125 години! Точка. Казах!"

Лъв:
"Нееее, не съм мъртъв!Ти ли ще ми кажеш на мен, бе?!? Глей го па тоя! Ти за 'къв се помисли, ве? Не съм, не съм, не съм, не съм! И к'ви са тея с крилата и белите мантии? И защо пеят? Че те не са в правилната тоналност дори! Мога да пея по-добре от тях! Тебе пък кой те направи диригент, бе !?!"

Дева:
След като е работила неуморно 60 часа, Девата се възнася, преминавайки през изключително добре почистен тунел... Тъкмо
й харесва, когато се сеща колко много ще липсва на близките си и моментално
се завръща в тялото си. Първото нещо, което прави, когато се пробужда, е да погледне колко е часът.

Везни:
"Я! Какъв красив тунел... А това в края Иисус ли е? Ами ако е Мойсей? Да вляза ли в тунела? Да се върна ли? А защо пък да не си остана тук? Имам идея! Ще си направя агенция за запознанства на самотни души... Да я реализирам ли?!"

Скорпион:
"Ние Скорпионите имаме поне девет живота. Една смърт не може да ме уплаши! А и какво по-хубаво от един астрален секс, докато пътувам през тунела на светлината?"

Стрелец:
"Аз ритнах камбаната ли, к'во!! Хаха! Супер яко, човек! Издигам се... Хахаха! Много е забавно! Не, изобщо няма да се връщам обратно в тялото си, толкова време се опитвах да изляза от там... Колко съм любопитен сега, ако знаеш! Дали отделните
религии са в отделни видове рай? Представяш ли си? Ииии... много готин тунел... Хахаха! Супер яко!"

Козирог:
Изключително трудно е да се внуши нефизическо съществуване на Козирозите... Ето защо в рая всички получават голям наръчник с инструкции, съдържащ специална глава "Как да станем милионери в астралното пространство" и подробен анализ на живота им.

Водолей:
"Това ли е раят? Ами той изобщо не е организиран... И е скучен... Майкооооууу,пълна мизерия е т'ва! Къде мога да подам молба за ада? Там поне правилата са направени, за да се нарушават. " ...след което отива в Рая и започва серия кампании за реформи и подобрения...

Риби:
Повечето Риби рядко обръщат внимание на това, че са умрели. Някои индивиди имат смътни спомени за това как крилати същества в бяло са им казали, че са объркали пътя и …
L'enfant terrible
L'enfant terrible
New Inovation

Gemini Rooster
Рожден ден : 08.06.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 20.08.2010
Публикации : 3016
Репутация : 6
Точки : 6012

http://night-creatures.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  Empty Re: Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?

Писане  L'enfant terrible Чет Сеп 26, 2013 10:49 pm

Близнаци:
"Егати! Аз взех, че умрях...Ама тук е страхотно, бе! Направо приказно! Какви чудесни дворци, какви прекрасни облаци, колко светлина... Веднага ще звънна на близките ми, за да им разкажа... Каквоооо? Тук няма телефони ли?!? Абе вие нормални ли сте, бе?!?!?! Аз се връщам!!!"

L'enfant terrible
L'enfant terrible
New Inovation

Gemini Rooster
Рожден ден : 08.06.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 20.08.2010
Публикации : 3016
Репутация : 6
Точки : 6012

http://night-creatures.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  Empty Re: Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?

Писане  Dente di Leone Чет Сеп 26, 2013 11:14 pm

Козирог:
Изключително трудно е да се внуши нефизическо съществуване на Козирозите... Ето защо в рая всички получават голям наръчник с инструкции, съдържащ специална глава "Как да станем милионери в астралното пространство" и подробен анализ на живота им.
Dente di Leone
Dente di Leone
Diable maîtresse

Capricorn Rat
Рожден ден : 20.01.1997
Възраст : 27
Живея в : Sofia
Дата на регистрация : 10.09.2013
Публикации : 553
Репутация : 1
Точки : 707

Върнете се в началото Go down

Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?  Empty Re: Как различните зодии приемат мисълта, че са "гушнали босилека" ?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите