Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Top posters
L'enfant terrible (3016)
Аз съм... Ами аз съм си само аз... I_vote_lcapАз съм... Ами аз съм си само аз... I_voting_barАз съм... Ами аз съм си само аз... I_vote_rcap 
Reina de Los Camaleones (1131)
Аз съм... Ами аз съм си само аз... I_vote_lcapАз съм... Ами аз съм си само аз... I_voting_barАз съм... Ами аз съм си само аз... I_vote_rcap 
Dente di Leone (553)
Аз съм... Ами аз съм си само аз... I_vote_lcapАз съм... Ами аз съм си само аз... I_voting_barАз съм... Ами аз съм си само аз... I_vote_rcap 
Dark_red_rose (360)
Аз съм... Ами аз съм си само аз... I_vote_lcapАз съм... Ами аз съм си само аз... I_voting_barАз съм... Ами аз съм си само аз... I_vote_rcap 
deti88 (356)
Аз съм... Ами аз съм си само аз... I_vote_lcapАз съм... Ами аз съм си само аз... I_voting_barАз съм... Ами аз съм си само аз... I_vote_rcap 
justxme (335)
Аз съм... Ами аз съм си само аз... I_vote_lcapАз съм... Ами аз съм си само аз... I_voting_barАз съм... Ами аз съм си само аз... I_vote_rcap 
Girl On Fire (291)
Аз съм... Ами аз съм си само аз... I_vote_lcapАз съм... Ами аз съм си само аз... I_voting_barАз съм... Ами аз съм си само аз... I_vote_rcap 
qn4eto1234 (201)
Аз съм... Ами аз съм си само аз... I_vote_lcapАз съм... Ами аз съм си само аз... I_voting_barАз съм... Ами аз съм си само аз... I_vote_rcap 
Fanged Nymph (191)
Аз съм... Ами аз съм си само аз... I_vote_lcapАз съм... Ами аз съм си само аз... I_voting_barАз съм... Ами аз съм си само аз... I_vote_rcap 
Rositta (141)
Аз съм... Ами аз съм си само аз... I_vote_lcapАз съм... Ами аз съм си само аз... I_voting_barАз съм... Ами аз съм си само аз... I_vote_rcap 

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Latest topics
»  Каква е главната цел в живота ви днес?
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyЧет Яну 26, 2017 2:09 pm by Dark_red_rose

» Какво мислиш за аватара на предишния ?
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyСря Яну 25, 2017 3:49 pm by L'enfant terrible

» Въпрос отностно смяна на мейл адрес?
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyСря Яну 25, 2017 3:55 am by L'enfant terrible

» Въпроси и отговори.
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyНед Окт 02, 2016 1:07 am by ~desire

» Романтични ли сте?
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyНед Окт 02, 2016 1:02 am by L'enfant terrible

» Аз съм... Ами аз съм си само аз...
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyВто Сеп 08, 2015 9:21 pm by #CuRSe*

» Последния въпрос който ви зададоха?
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyНед Май 10, 2015 6:31 pm by L'enfant terrible

» От какво ви е писнало?
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyПет Мар 27, 2015 9:46 pm by ~desire

» Какъв е предишния според аватара му?
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyПет Мар 27, 2015 9:45 pm by ~desire

» Спорите ли често?
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyПет Мар 27, 2015 9:41 pm by definition of insanity

» Мразя..
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyПет Мар 13, 2015 9:36 pm by definition of insanity

»  Кое предпочитате повече?
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyВто Мар 10, 2015 2:07 am by ~desire

» Петдесет нюанса сиво
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyПон Фев 16, 2015 6:59 pm by deti88

» Snejkins, Снежи, whatever
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyСря Фев 11, 2015 12:38 am by genderbender

» Теорията на всичко
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyСъб Фев 07, 2015 7:24 pm by deti88

» Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyВто Яну 27, 2015 2:41 am by Dark_red_rose

» Вдън горите
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyПон Яну 19, 2015 8:31 pm by Rositta

» Хобит: Битката на петте армии
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyНед Яну 18, 2015 9:22 pm by deti88

» Седмият син
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyНед Яну 18, 2015 9:17 pm by deti88

» Топ 10 песни?
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyСъб Яну 17, 2015 1:44 am by Tancheto0

» Лана Дел Рей или Адел?
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyСъб Яну 17, 2015 1:34 am by Tancheto0

» Кой хип-хоп певец предпочитате ?
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyСъб Яну 17, 2015 1:31 am by Tancheto0

» Бионсе или Риана?
Аз съм... Ами аз съм си само аз... EmptyСъб Яну 17, 2015 1:30 am by Tancheto0


Аз съм... Ами аз съм си само аз...

4 posters

Go down

Аз съм... Ами аз съм си само аз... Empty Аз съм... Ами аз съм си само аз...

Писане  #CuRSe* Сря Авг 06, 2014 1:38 am

Като за начало правя тази тема от скука... Пък и какво друго може да прави човек в тая жега освен да се разхожда на вън или да седи пред компютъра, под климатика, а тъй като аз мразя лятото и това да се пържа по улиците се подразбира какво правя.
Нека започнем с това как се казвам и кои са точно личностите които живеят в мен.
Пола ми е... Ами неопределен. Една циганка на улицата ми каза "Женско тяло имаш - мъжко сърце носиш" и макар да не вярвам на гадателки, още по - малко циганки, на тази и повярвах, защото самата аз се чувствам така. Та за пола. Ами уж съм момиче, но по характер съм повече момче и аз не знам какво съм.
Първото ми Аз се казва Александра (това е дългото ми име). То е свито, умно, доверчиво, жертвоготовно, срамежливо момиче, но по принцип присъства само когато съм си вкъщи или когато съм потънала в дълбок сън.
Второто ми Аз се казва Алекс (това е не толкова дългото ми име). Тя е спонтанна, мила, леко глупава, саркастична, усмихната, енциклопедията за вицове, обича животните и малките деца, мързелива е, но си я обичам, даже най - много от всички които се намират в главата ми. Тя се роди някъде към 13 ми година и измести Александра, която владееше мозъка ми до тогава.
Третото ми Аз е Ал (това ми е късото име). Тя се роди преди 4 години, когато за пръв път бях напълно хлътнала по едно момче от моя клас и той започна да ме нарича така. Тя е пълен дебил, завършен идиот, откачена, шантава, не се съобразява много какво говори, но с нея винаги е весело и простотиите не спират да излизат от устата й. (Бившото ми нещо като гадже, което не се стряскайте, но е момиче ми каза, че най - много харесва нея. Така де Ал... Но честно да си призная Ал винаги ще бъде влюбена в момчето което я създаде...) Тя беше момичето, което ритна патрулката и избяга и същото това момиче, което видя малко котенце, което мяукаше жално и отиде до магазина, за да му купи нещо и да го нахрани. Да и нея си обичам!
Екс е последна макар да е в мен откакто се помня. Тя е малко странна. Много е песимистична и начумерена, сякаш целия свят и е виновен за нещо... Ужасна е! Но има една черта, която предава на абсолютно всички - инат! Много обича да се инати и да говори на въпреки, но без нея няма да съм така цялостна и да съм напълно аз...
След като свършихме с описанието на всяко едно мое прекрасно и индивидуално аз, е време да кажа и кой град населявам и това е ......................... (момента с барабаните преди да кажем победителя) ....................... Пловдив!!! Честито да му е! Не всеки има честта да живея в него, а и Пловдив си ме обича.
На 20 години 10 месеца 27 дена 12 часа и 20 мин съм (приблизително, не съм никак добра по математика и сигурно ми се губи нещо).
А сега е ред на това да ви залея с това какво обичам и какво не...

Начи нещата които обожавам са:
Приятелите естествено на 1-во място
Да се правя на идиот
Едно момиченце чието име е тайна
И Анди Биерсак мойта любофф...

Нищата, които обичкам са:
Емо-тата те са ми слабост
Сладолед
Да седя до късно
Да пиша простотии
Широки дрехи
Момчета с дълги коси (ако са сладури може и с къси)
Да чета фантастики
Да пуша с колегите пред университета
Да вися със същите по кафенетата
МАРМАЛАД (ама бара, не онова в бурканите)
Сини, зелени и черни очи
Да мразя чалгата
Черни дрехи
Да се заяждам с хора, който не са ми приятни
Да се смея! (макар че не се случва често)
Да слушкам музичка
Да спя или да се лигавя в лекциите
Да дразня Пело (господина ми по география)
и май са твачка

Нещицата които мразя са:
ЧАЛГИЙКА !!!!!!
Некви кифли да ми са праат на кроасани! (rofl)
Да ми е скучно!
Тъпи кифли и лигави момченца без собствено мнение (позьори)
Да няма к'во да правя!
Да не ми се праи нищо!
Tokio Hotel
Математика
Да ставам рано!
Да ме будят!
Да не мога да се наспя!
Да обяснявам и да не ме разбират!
И не на последно място СПAНАК

Нещата които НЕНАВИЖДАМ са :
ЧАЛГАТА!!!!
КИФЛИТЕ!!! Опа момичета които се правят на фолк певици!
Хората, които се правят на това, което не са!
Дискотеки!

Айде, че момичетата се ядосаха, най - вече Екс защото не казах нищо хубаво за нея, но пък мразя да лъжа и тя също мрази така, че няма право да се сърди... Сръдла!
Ако съм ви заинтересувала с нещо моля не се стеснявайте да ми задавате въпроси и даже моля да подчертаете, коя точно искате да ви отговори!
#CuRSe*
#CuRSe*
Angel

Virgo Rooster
Рожден ден : 09.09.1993
Възраст : 30
Живея в : Пловдив
Дата на регистрация : 01.08.2014
Публикации : 78
Репутация : 3
Точки : 95

Върнете се в началото Go down

Аз съм... Ами аз съм си само аз... Empty Re: Аз съм... Ами аз съм си само аз...

Писане  Fanged Nymph Сря Авг 06, 2014 1:48 am

Добре дошла! И понеже ти каза много за себе си, аз имам също толкова много въпроси.

Какво те накара да се регистрираш във форума?
Каза, че пишеш. Какво и в какъв жанр най-често?
Приемаш ли се като толерантен и широко скроен човек?
От какво се страхуваш?
Лесно ли се разкриваш пред околните?
Качество, което не притежаваш, но би искала?
Какъв стил музика слушаш?
Кои са най-големите ти недостатъци?
Като социален или антисоциален човек се определяш?
За какво мечтаеш?


Fanged Nymph
Fanged Nymph
Fallen Angel

Дата на регистрация : 10.09.2013
Публикации : 191
Репутация : 1
Точки : 349
Хоби : writing and bitchcraft.

Върнете се в началото Go down

Аз съм... Ами аз съм си само аз... Empty Re: Аз съм... Ами аз съм си само аз...

Писане  #CuRSe* Сря Авг 06, 2014 3:05 am

Какво те накара да се регистрираш във форума? - Получих покана във друг форум, за този и реших да проверя как е, обичам форумите  rose 
Каза, че пишеш. Какво и в какъв жанр най-често? - Нямам определен, каквото ми е на сърце, но драмите като че ли най много ми се отдават.
Приемаш ли се като толерантен и широко скроен човек? - Ами не знам как да го кажа, спала съм с момиче, нямам право да съдя никого. Определено съм много широко скроен човек
От какво се страхуваш? - Че ще остана недоразбрана, че мечтите ми ще си останат само мечти, такива неща.
Лесно ли се разкриваш пред околните? - Да, смятам че съм открит човек, дори на моменти прекалено :D
Качество, което не притежаваш, но би искала? - Ами, ако трябва да съм честна, сега не се сещам за такова, аз съм това което искам да бъда със всичките си качества :D
Какъв стил музика слушаш? - Всякаква... Напълно честна съм, когато пия дори слушам чалга, макар дълбоката неприязнен към нея. Слушам всичко от опера, през dead metal, Jrock, Kpop и като завършим със народна музика :D
Кои са най-големите ти недостатъци? - това трябва да попитата хората около мен, като всеки човек не виждам недостатъците във себе си.
Като социален или антисоциален човек се определяш? - По скоро социален.
За какво мечтаеш? - Хм, добре. Това е прекалено обширна тема за да мога да я опиша с няколко изречение. Да кажем - щастие, семейство, приятели, лозе, много голямо лозе с винарна, кон и куче :D
#CuRSe*
#CuRSe*
Angel

Virgo Rooster
Рожден ден : 09.09.1993
Възраст : 30
Живея в : Пловдив
Дата на регистрация : 01.08.2014
Публикации : 78
Репутация : 3
Точки : 95

Върнете се в началото Go down

Аз съм... Ами аз съм си само аз... Empty Re: Аз съм... Ами аз съм си само аз...

Писане  L'enfant terrible Сря Авг 06, 2014 4:22 pm

Надявам се да не си толкова незряла, колкото личи от онова, което мразиш и харесваш. Казваш че си широкоскроена, а не ми изглежда така. Така че обоснови се. Как може широкоскроен човек и отворен към нещата да "мрази" и "ненавижда". Не е нападение. Просто интерес.  И понеже казваш, че не можеш да лъжеш - аз също съм много честна и затова обичам да казвам и пиша каквото ми е направило впечатление, така че се надявам това да не те засегне.
Близки сме по възраст между другото само че съм с една година по - голяма. Та, добре дошла в форума, Алекс! Ето ги и моите въпроси.


1. Изглеждаш като купонджийка, такава ли си всъщност?
2. Защо си мислиш че имаш правото да се заяждаш с някой, който не ти харесва щом се опеделяш като отворена личност?
3. С какви хора най - често се заяждаш? ( за да разбера гледната ти точка)
4. Какво значи да обичаш?
5. Как си представяш живота, който искаш да изградиш?


Поздрави. :)
L'enfant terrible
L'enfant terrible
New Inovation

Gemini Rooster
Рожден ден : 08.06.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 20.08.2010
Публикации : 3016
Репутация : 6
Точки : 6012

http://night-creatures.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

Аз съм... Ами аз съм си само аз... Empty Re: Аз съм... Ами аз съм си само аз...

Писане  #CuRSe* Сря Авг 06, 2014 10:35 pm

Харесва ми хората да ме мислят за идиот. Идиотите са забавни, а и много се лигавя, докато пиша подобни неща за представяне. Допада ми да отговарям на въпроси с наистина прости и немислими отговори, да карам хората да се смеят.
По въпроса с широко скроеноста. Наистина се смятам за такъв човек защото приемам всичко. Смятам, че съм човек който умее да излушвам, но определено не съм такъв за съвети и си го знам. Съветите ми са ужасни, затова и в живота си правя грешки, зад гърба си имам някой доста големи, но е хубаво като си спомняш.
Не искам да се притесняваш Криси (ако мога да ти казвам така). Не е лесно да ме засегне човек. През годините са ме наричали с какви ли не имена, всички знаем колко жестоки могат да бъдат децата. Научих се ба бъда непокист и да приемам всичко на шега.
И само да изтъкна нещо за възрастта, ако датата ти на раждане във профила ти е точна имаме разлика точно 3 месеца и 1 ден, не че съм добра в сметките, но ако ти си можеш да потвърдиш или да опровергаеш. *държа да отбележа, че се усмихвам*


1. Изглеждаш като купонджийка, такава ли си всъщност? - Купони, в домашни условия или барове тип караоке и пиано, но дискотеките не ме влекат, най - вече се слуша чалга, а аз предпочитам другата музика.
2. Защо си мислиш, че имаш правото да се заяждаш с някой, който не ти харесва щом се определяш като отворена личност? - На настроение съм. На следващия въпрос, ще дам по обстойно обяснение.
3. С какви хора най - често се заяждаш? - Всеки си има право на мнение, но когато някой се опита да наложи своето върху мен. Ето тогава започвам да се карам и да се заяждам с тях.
4. Какво значи да обичаш? - Да обичаш? При всяка личност е различно. При мен - готова съм на всичко за човека който обичам. И като казвам всичко, не правя изключения. Глупаво е, но най - големите глупости се правят от любов, нали?
5. Как си представяш живота, който искаш да изградиш? - С две думи - забавен и красив.

Мерси за въпросите надявам се да си разбрала това, което искаш за мен  jjjjjjj 

#CuRSe*
#CuRSe*
Angel

Virgo Rooster
Рожден ден : 09.09.1993
Възраст : 30
Живея в : Пловдив
Дата на регистрация : 01.08.2014
Публикации : 78
Репутация : 3
Точки : 95

Върнете се в началото Go down

Аз съм... Ами аз съм си само аз... Empty Re: Аз съм... Ами аз съм си само аз...

Писане  Girl On Fire Пон Авг 18, 2014 7:40 pm

1. Какво те вдъхновява да пишеш?
2. Как се вдъхнови за тази новата ти история?
3. Как реши какви да са героите?
4. Намираш ли себе си в тях?  fghj 
Girl On Fire
Girl On Fire
Demon

Aquarius Monkey
Рожден ден : 11.02.1992
Възраст : 32
Живея в : в моят собствен свят
Дата на регистрация : 30.03.2014
Публикации : 291
Репутация : 4
Точки : 296

Върнете се в началото Go down

Аз съм... Ами аз съм си само аз... Empty Re: Аз съм... Ами аз съм си само аз...

Писане  #CuRSe* Сря Авг 20, 2014 12:11 am

1. Какво те вдъхновява да пишеш? - Идея си нямам, понякога е песен, понякога чувство което искам да изкарам от себе си, а ми се получава най - добре в писане. Не съм сигурна, музата е непрестанна, но не винаги имам муза точно за историите си.
2. Как се вдъхнови за тази новата ти история? - Тя всъщност е вдъхновена доста отдавна, преди повече от две години, нахвърляхме идеята с едно момиче, с което след това се скарахме доста... Но аз реших да я реализирам сега, радвам се че я течеш между другото fghj 
3. Как реши какви да са героите? - Ами още тогава съставихме плана на характерите. Наранения Майкъл и кучката Ема. Как едно добро момче прави всичко, за да изкорени болата от сърцето си, а едно момиче го приема просто за даденост. Такива неща, а сега ги доразвивам.
4. Намираш ли себе си в тях? - По скоро не, някой фрази определено са ми запазена марка. Специално Майкъл бях преживяла една "тежка" раздяла и той е вдъхновен от чувствата ми тогава, но по скоро съм влюбена в него отколкото да е част от мен... Или съм влюбена в себе си, не знам  rolf 
#CuRSe*
#CuRSe*
Angel

Virgo Rooster
Рожден ден : 09.09.1993
Възраст : 30
Живея в : Пловдив
Дата на регистрация : 01.08.2014
Публикации : 78
Репутация : 3
Точки : 95

Върнете се в началото Go down

Аз съм... Ами аз съм си само аз... Empty Re: Аз съм... Ами аз съм си само аз...

Писане  L'enfant terrible Чет Авг 21, 2014 3:30 am

1. Опиши ми мъжа, който може да спре сърцето ти?
2. А как би го спечелила?
3. Каква ще бъде любовта ви?
4. Колко ще трае?
5. Как би прекарала с него ваканцията си?
6. Съществува ли той наистина?
L'enfant terrible
L'enfant terrible
New Inovation

Gemini Rooster
Рожден ден : 08.06.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 20.08.2010
Публикации : 3016
Репутация : 6
Точки : 6012

http://night-creatures.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

Аз съм... Ами аз съм си само аз... Empty Re: Аз съм... Ами аз съм си само аз...

Писане  #CuRSe* Чет Авг 21, 2014 4:46 pm

1. Опиши ми мъжа, който може да спре сърцето ти? - В много известни личности се влюбвам. Един от - тях
2. А как би го спечелила? - Ами невъзможно е, делят ни много километри и океани
3. Каква ще бъде любовта ви? - неосъществима...
4. Колко ще трае? - няма да започне
5. Как би прекарала с него ваканцията си? - ами без да ме е срам ще кажа - много секс! Той само това заслужава.
6. Съществува ли той наистина? - Дамм но е много далече :D Добре сега един реален. Имаше едно момче, така де има едно момче. Влюбена съм в него, бях 4 години... Но дори сега само когато го видя и сърцето ми отива в гърлото и.... Не е красив, дори приятелите ми го имат за грозен, но характера му е... Имаме толкова общи неща и... Бих живяла с него до края на дните си, ако имам този шанс
#CuRSe*
#CuRSe*
Angel

Virgo Rooster
Рожден ден : 09.09.1993
Възраст : 30
Живея в : Пловдив
Дата на регистрация : 01.08.2014
Публикации : 78
Репутация : 3
Точки : 95

Върнете се в началото Go down

Аз съм... Ами аз съм си само аз... Empty Re: Аз съм... Ами аз съм си само аз...

Писане  Girl On Fire Нед Авг 31, 2014 6:59 pm

1 Какво може да те ядоса?
2 Какви хора харесваш?
3 Най - големия ти недостатак?
Girl On Fire
Girl On Fire
Demon

Aquarius Monkey
Рожден ден : 11.02.1992
Възраст : 32
Живея в : в моят собствен свят
Дата на регистрация : 30.03.2014
Публикации : 291
Репутация : 4
Точки : 296

Върнете се в началото Go down

Аз съм... Ами аз съм си само аз... Empty Re: Аз съм... Ами аз съм си само аз...

Писане  #CuRSe* Вто Сеп 08, 2015 9:21 pm

1 Какво може да те ядоса? - Баба ми, тя е специалист :D
2 Какви хора харесваш? - Честни и забавни
3 Най - големия ти недостатак? - Предполагам от към чувства - ревността. Щях да загубя много важен за мен човек заради нея.
#CuRSe*
#CuRSe*
Angel

Virgo Rooster
Рожден ден : 09.09.1993
Възраст : 30
Живея в : Пловдив
Дата на регистрация : 01.08.2014
Публикации : 78
Репутация : 3
Точки : 95

Върнете се в началото Go down

Аз съм... Ами аз съм си само аз... Empty Re: Аз съм... Ами аз съм си само аз...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите