Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Top posters
L'enfant terrible (3016)
Snejkins, Снежи, whatever I_vote_lcapSnejkins, Снежи, whatever I_voting_barSnejkins, Снежи, whatever I_vote_rcap 
Reina de Los Camaleones (1131)
Snejkins, Снежи, whatever I_vote_lcapSnejkins, Снежи, whatever I_voting_barSnejkins, Снежи, whatever I_vote_rcap 
Dente di Leone (553)
Snejkins, Снежи, whatever I_vote_lcapSnejkins, Снежи, whatever I_voting_barSnejkins, Снежи, whatever I_vote_rcap 
Dark_red_rose (360)
Snejkins, Снежи, whatever I_vote_lcapSnejkins, Снежи, whatever I_voting_barSnejkins, Снежи, whatever I_vote_rcap 
deti88 (356)
Snejkins, Снежи, whatever I_vote_lcapSnejkins, Снежи, whatever I_voting_barSnejkins, Снежи, whatever I_vote_rcap 
justxme (335)
Snejkins, Снежи, whatever I_vote_lcapSnejkins, Снежи, whatever I_voting_barSnejkins, Снежи, whatever I_vote_rcap 
Girl On Fire (291)
Snejkins, Снежи, whatever I_vote_lcapSnejkins, Снежи, whatever I_voting_barSnejkins, Снежи, whatever I_vote_rcap 
qn4eto1234 (201)
Snejkins, Снежи, whatever I_vote_lcapSnejkins, Снежи, whatever I_voting_barSnejkins, Снежи, whatever I_vote_rcap 
Fanged Nymph (191)
Snejkins, Снежи, whatever I_vote_lcapSnejkins, Снежи, whatever I_voting_barSnejkins, Снежи, whatever I_vote_rcap 
Rositta (141)
Snejkins, Снежи, whatever I_vote_lcapSnejkins, Снежи, whatever I_voting_barSnejkins, Снежи, whatever I_vote_rcap 

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Latest topics
»  Каква е главната цел в живота ви днес?
Snejkins, Снежи, whatever EmptyЧет Яну 26, 2017 2:09 pm by Dark_red_rose

» Какво мислиш за аватара на предишния ?
Snejkins, Снежи, whatever EmptyСря Яну 25, 2017 3:49 pm by L'enfant terrible

» Въпрос отностно смяна на мейл адрес?
Snejkins, Снежи, whatever EmptyСря Яну 25, 2017 3:55 am by L'enfant terrible

» Въпроси и отговори.
Snejkins, Снежи, whatever EmptyНед Окт 02, 2016 1:07 am by ~desire

» Романтични ли сте?
Snejkins, Снежи, whatever EmptyНед Окт 02, 2016 1:02 am by L'enfant terrible

» Аз съм... Ами аз съм си само аз...
Snejkins, Снежи, whatever EmptyВто Сеп 08, 2015 9:21 pm by #CuRSe*

» Последния въпрос който ви зададоха?
Snejkins, Снежи, whatever EmptyНед Май 10, 2015 6:31 pm by L'enfant terrible

» От какво ви е писнало?
Snejkins, Снежи, whatever EmptyПет Мар 27, 2015 9:46 pm by ~desire

» Какъв е предишния според аватара му?
Snejkins, Снежи, whatever EmptyПет Мар 27, 2015 9:45 pm by ~desire

» Спорите ли често?
Snejkins, Снежи, whatever EmptyПет Мар 27, 2015 9:41 pm by definition of insanity

» Мразя..
Snejkins, Снежи, whatever EmptyПет Мар 13, 2015 9:36 pm by definition of insanity

»  Кое предпочитате повече?
Snejkins, Снежи, whatever EmptyВто Мар 10, 2015 2:07 am by ~desire

» Петдесет нюанса сиво
Snejkins, Снежи, whatever EmptyПон Фев 16, 2015 6:59 pm by deti88

» Snejkins, Снежи, whatever
Snejkins, Снежи, whatever EmptyСря Фев 11, 2015 12:38 am by genderbender

» Теорията на всичко
Snejkins, Снежи, whatever EmptyСъб Фев 07, 2015 7:24 pm by deti88

» Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)
Snejkins, Снежи, whatever EmptyВто Яну 27, 2015 2:41 am by Dark_red_rose

» Вдън горите
Snejkins, Снежи, whatever EmptyПон Яну 19, 2015 8:31 pm by Rositta

» Хобит: Битката на петте армии
Snejkins, Снежи, whatever EmptyНед Яну 18, 2015 9:22 pm by deti88

» Седмият син
Snejkins, Снежи, whatever EmptyНед Яну 18, 2015 9:17 pm by deti88

» Топ 10 песни?
Snejkins, Снежи, whatever EmptyСъб Яну 17, 2015 1:44 am by Tancheto0

» Лана Дел Рей или Адел?
Snejkins, Снежи, whatever EmptyСъб Яну 17, 2015 1:34 am by Tancheto0

» Кой хип-хоп певец предпочитате ?
Snejkins, Снежи, whatever EmptyСъб Яну 17, 2015 1:31 am by Tancheto0

» Бионсе или Риана?
Snejkins, Снежи, whatever EmptyСъб Яну 17, 2015 1:30 am by Tancheto0


Snejkins, Снежи, whatever

Go down

Snejkins, Снежи, whatever Empty Snejkins, Снежи, whatever

Писане  genderbender Сря Фев 11, 2015 12:38 am

Предполагам, че дойде и моето време да се представя, макар и да имам регистрация тук от много време.
Името ми е Снежана, предпочитам Снежи, или Snejkins. Просто ненавиждам името, което родителите ми са ми дали.
Част от хобитата ми са да чета, да гледам анимета, и понякога да нахвърлям някоя *донякъде* оригинална творба. Но след като видя начина, по който много от хората тук пишат, ме хваща ужасен срам и ми се иска да се скрия някъде. Въпреки това искрено се възхищавам на изящния и изключително оригинален начин, по който хора пишат.
Аз съм по-скоро наблюдател, отколкото писател, макар и да се старая. Добре се изразявам единствено в мислите си, където съм критик и читател едновременно. Вдъхновявам се от всичко и всички. Въпреки това, седна ли пред празния лист и взема ли химикала в ръка, мислите ми се разбъркват и губят ясна посока.
Върл привърженик на хубавата музика съм. Това също  е едно от нещата, които ме вдъхновяват и много идеи черпя от текстове, дори да са само в главата ми.
Обичам да анализирам хората и околната среда, това е най-ефективното забавление.
Външност?
Сравнително ниска съм, нося очила. Още тъжа по дългата си коса и в момента с огорчение реша дългите едва до ключиците кичури. Цветът на очите ми варира според светлината- най-вече между светлосиво и много наситено небесносиньо. Хората често се стряскат от цвета им, имайки предвид това, че имам и жълто-зелени петънца в тях и на слънчева светлина са много ярки, и много, много сини.
Имам сестра и брат, по-малки са от мен. Може би нямам нужда от домашен любимец, в крайна сметка? ;д
Това е от мен засега. Приятна вечер на всички! :)
genderbender
genderbender
Angel

Дата на регистрация : 12.04.2014
Публикации : 27
Репутация : 1
Точки : 56

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите