Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Top posters
L'enfant terrible (3016)
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_vote_lcap"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_voting_bar"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_vote_rcap 
Reina de Los Camaleones (1131)
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_vote_lcap"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_voting_bar"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_vote_rcap 
Dente di Leone (553)
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_vote_lcap"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_voting_bar"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_vote_rcap 
Dark_red_rose (360)
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_vote_lcap"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_voting_bar"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_vote_rcap 
deti88 (356)
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_vote_lcap"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_voting_bar"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_vote_rcap 
justxme (335)
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_vote_lcap"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_voting_bar"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_vote_rcap 
Girl On Fire (291)
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_vote_lcap"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_voting_bar"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_vote_rcap 
qn4eto1234 (201)
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_vote_lcap"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_voting_bar"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_vote_rcap 
Fanged Nymph (191)
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_vote_lcap"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_voting_bar"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_vote_rcap 
Rositta (141)
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_vote_lcap"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_voting_bar"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? I_vote_rcap 

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Latest topics
»  Каква е главната цел в живота ви днес?
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyЧет Яну 26, 2017 2:09 pm by Dark_red_rose

» Какво мислиш за аватара на предишния ?
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyСря Яну 25, 2017 3:49 pm by L'enfant terrible

» Въпрос отностно смяна на мейл адрес?
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyСря Яну 25, 2017 3:55 am by L'enfant terrible

» Въпроси и отговори.
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyНед Окт 02, 2016 1:07 am by ~desire

» Романтични ли сте?
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyНед Окт 02, 2016 1:02 am by L'enfant terrible

» Аз съм... Ами аз съм си само аз...
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyВто Сеп 08, 2015 9:21 pm by #CuRSe*

» Последния въпрос който ви зададоха?
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyНед Май 10, 2015 6:31 pm by L'enfant terrible

» От какво ви е писнало?
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyПет Мар 27, 2015 9:46 pm by ~desire

» Какъв е предишния според аватара му?
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyПет Мар 27, 2015 9:45 pm by ~desire

» Спорите ли често?
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyПет Мар 27, 2015 9:41 pm by definition of insanity

» Мразя..
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyПет Мар 13, 2015 9:36 pm by definition of insanity

»  Кое предпочитате повече?
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyВто Мар 10, 2015 2:07 am by ~desire

» Петдесет нюанса сиво
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyПон Фев 16, 2015 6:59 pm by deti88

» Snejkins, Снежи, whatever
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyСря Фев 11, 2015 12:38 am by genderbender

» Теорията на всичко
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyСъб Фев 07, 2015 7:24 pm by deti88

» Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyВто Яну 27, 2015 2:41 am by Dark_red_rose

» Вдън горите
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyПон Яну 19, 2015 8:31 pm by Rositta

» Хобит: Битката на петте армии
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyНед Яну 18, 2015 9:22 pm by deti88

» Седмият син
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyНед Яну 18, 2015 9:17 pm by deti88

» Топ 10 песни?
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyСъб Яну 17, 2015 1:44 am by Tancheto0

» Лана Дел Рей или Адел?
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyСъб Яну 17, 2015 1:34 am by Tancheto0

» Кой хип-хоп певец предпочитате ?
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyСъб Яну 17, 2015 1:31 am by Tancheto0

» Бионсе или Риана?
"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? EmptyСъб Яну 17, 2015 1:30 am by Tancheto0


"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма?

3 posters

Go down

"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? Empty "Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма?

Писане  L'enfant terrible Пон Сеп 23, 2013 6:56 pm


"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? Love-l10



Овен:
"Полудял съм от ревност и все някога ще те застрелям, да си знаеш...
Цял ден си мисля какво можем да правим заедно... Готино е, че има някой в живота МИ, който да не се страхува да прави заедно с МЕН дяволийките, които толкова много харесвам. Сега обаче трябва да бягам... шефът ми има нужда да съм до него. И така... ще се свържа с теб по-късно...
Обичам те.
П.С. О, съвсем забравих да ти кажа 'здрасти'.


Телец: "За да ми отговориш, използвай приложения плик. Вечеря довечера? Ти ще я приготвиш? Мммммммммм... ♥"



Близнаци: Близнаците ще Ви напишат писмо, след което ще Ви позвънят и ще Ви го прочетат по телефона. Което не значи, че няма и да Ви го изпратят. Тъй като оригиналните Близнаци са богове на комуникацията и общуването, те в крайна сметка ще Ви изпишат минимум шест страници. В тях обаче най-често ще присъстват изречения, започващи с "Аз мисля..." и "Чувствам, че..." По-късно, когато ще обсъждате писмото (а вие ще го обсъждате, бъдете сигурни), Близнаците ще допълнят още редица неща, ще се отрекат от други, ще Ви питат как сте реагирали на този или онзи ред; а дали сте успeли да вникнете МЕЖДУ редовете?!? "Каза ли нещо?! Няма значение, аз и без това не го чух. Да минем на следващото..."


Рак: "Нямам търпение да си купим наш дом... Само ти... аз... и мама... По стените ще окача снимки на приятелите и близките си, докато не ни се родят наши съкровища... поне осем... Беше толкова хубаво, че те срещнах днес сутринта..."


Лъв: "Имаш превъзходен вкус! И ти наистина си великолепна, защото си... с мен!"


Дева: Писанието на Девата обезателно ще бъде напечатано върху екологично чиста хартия с растително мастило, при това по всички изисквания на деловата комуникация. Ще съдържа кратко резюме с встъпление и изходящи данни + номер, дата, местоположение и подпис. Девата, например, ще отбележи: "На ревера ти имаше няколко прашинки, но като цяло ти не изглеждаше зле..."

Везни: Ще Ви напишат писмото на ръка, с великолепен калиграфичен почерк, върху луксозна, ароматизирана хартия с монограм или поне воден знак. Твърде вероятно е мастилото също да ухае приятно и да е с мек, лилав цвят. Какво ще е съдържанието ли? Има ли значение? Та Вие ще бъдете възхитено-потресени само от вида на писмото! * И не забравяйте, че именно Везните (100% са те, няма кой друг) са 'открили' деня на "Св. Валентин" и са въвели размяната на 'розови' картички...


Скорпион: Скорпионите обожават мистиката, силните, дълбоки чувства, вдълбани в подсъзнанието и душата... витаещият дух на ароматен Абсент и низки плътски страсти... Ето защо най-вероятно ще Ви 'хипнотизират' с думите: "В момента сме заедно в леглото... по телата ни се плъзга светлината на свещите... усещам топлината ти..."

Стрелец: Ще Ви изпрати писмо с оригинална марка, в което ще има картичка с панорамна снимка на чуждестранно място, а на гърба ? е твърде вероятно да прочетете следното (или нещо от рода): "...периодично си мисля за теб... а ти знаеш ли нещо за местността, в която съм сега..." след което ще добави няколко думи за хората, с които се е срещнал там. Писмото ще изобилства от петна и поправки и в крайна сметка ще изглежда почти така: " Ти си доста свястна... студено е... времето е променливо... Запознах се с едно момиче... и тя е хубава, като теб... Ще ти се обадя... когато се прибера... от Бахамите..."

Козирог: Ще го напечата: "...Изключително ми е драго и оценявам всичко, което си направила за мен... Твоята хубост... е в обичайните рамки и поради това е приемлива за мен... Но ще видим..."


Водолей: Не изпраща любовни писма. Най-доброто, което може да се очаква от него е покана да се присъедините към компанията му, която например ще се състои от всякакви 'луди' хора, обсъждащи създаването на свръхнова или джобно средство за телепортиране. Нещо за ядене? Възможно е и да има... ако сте си взели солетки в чантата... Преди да отидете на среща с Водолей е добре да изгледате филма за д-р Джекил и мистър Хайд, така поне ще бъдете до известна степен подготвени, че Ви очакват всякакви изненади.


Риби: Обичат да пишат любовни писма, но често или бъркат точния адрес на получателя, или ги скриват в дълбок архив. Така или иначе рядко успяват да ги изпратят. Но бъдете сигурни, че Рибите винаги мислят за Вас! Не ги притискайте и не искайте нищо повече от тях, за да не получите някога следното: "Нямам представа кой/я си ти, но така или иначе те обичам, и не мога да живея без теб!"
L'enfant terrible
L'enfant terrible
New Inovation

Gemini Rooster
Рожден ден : 08.06.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 20.08.2010
Публикации : 3016
Репутация : 6
Точки : 6012

http://night-creatures.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? Empty Re: "Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма?

Писане  L'enfant terrible Чет Сеп 26, 2013 10:47 pm

Близнаци: Близнаците ще Ви напишат писмо, след което ще Ви позвънят и ще Ви го прочетат по телефона. Което не значи, че няма и да Ви го изпратят. Тъй като оригиналните Близнаци са богове на комуникацията и общуването, те в крайна сметка ще Ви изпишат минимум шест страници. В тях обаче най-често ще присъстват изречения, започващи с "Аз мисля..." и "Чувствам, че..." По-късно, когато ще обсъждате писмото (а вие ще го обсъждате, бъдете сигурни), Близнаците ще допълнят още редица неща, ще се отрекат от други, ще Ви питат как сте реагирали на този или онзи ред; а дали сте успeли да вникнете МЕЖДУ редовете?!? "Каза ли нещо?! Няма значение, аз и без това не го чух. Да минем на следващото..."
L'enfant terrible
L'enfant terrible
New Inovation

Gemini Rooster
Рожден ден : 08.06.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 20.08.2010
Публикации : 3016
Репутация : 6
Точки : 6012

http://night-creatures.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? Empty Re: "Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма?

Писане  Fanged Nymph Чет Сеп 26, 2013 11:00 pm

Рак: "Нямам търпение да си купим наш дом... Само ти... аз... и мама... По стените ще окача снимки на приятелите и близките си, докато не ни се родят наши съкровища... поне осем... Беше толкова хубаво, че те срещнах днес сутринта..."

Най-голямата простотия, която някога съм чела. Няма нищо вярно.
Fanged Nymph
Fanged Nymph
Fallen Angel

Дата на регистрация : 10.09.2013
Публикации : 191
Репутация : 1
Точки : 349
Хоби : writing and bitchcraft.

Върнете се в началото Go down

"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? Empty Re: "Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма?

Писане  Dente di Leone Чет Сеп 26, 2013 11:10 pm

Козирог: Ще го напечата: "...Изключително ми е драго и оценявам всичко, което си направила за мен... Твоята хубост... е в обичайните рамки и поради това е приемлива за мен... Но ще видим..."
Dente di Leone
Dente di Leone
Diable maîtresse

Capricorn Rat
Рожден ден : 20.01.1997
Възраст : 27
Живея в : Sofia
Дата на регистрация : 10.09.2013
Публикации : 553
Репутация : 1
Точки : 707

Върнете се в началото Go down

"Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма? Empty Re: "Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите