Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Top posters
L'enfant terrible (3016)
a little part of me.  - Page 2 I_vote_lcapa little part of me.  - Page 2 I_voting_bara little part of me.  - Page 2 I_vote_rcap 
Reina de Los Camaleones (1131)
a little part of me.  - Page 2 I_vote_lcapa little part of me.  - Page 2 I_voting_bara little part of me.  - Page 2 I_vote_rcap 
Dente di Leone (553)
a little part of me.  - Page 2 I_vote_lcapa little part of me.  - Page 2 I_voting_bara little part of me.  - Page 2 I_vote_rcap 
Dark_red_rose (360)
a little part of me.  - Page 2 I_vote_lcapa little part of me.  - Page 2 I_voting_bara little part of me.  - Page 2 I_vote_rcap 
deti88 (356)
a little part of me.  - Page 2 I_vote_lcapa little part of me.  - Page 2 I_voting_bara little part of me.  - Page 2 I_vote_rcap 
justxme (335)
a little part of me.  - Page 2 I_vote_lcapa little part of me.  - Page 2 I_voting_bara little part of me.  - Page 2 I_vote_rcap 
Girl On Fire (291)
a little part of me.  - Page 2 I_vote_lcapa little part of me.  - Page 2 I_voting_bara little part of me.  - Page 2 I_vote_rcap 
qn4eto1234 (201)
a little part of me.  - Page 2 I_vote_lcapa little part of me.  - Page 2 I_voting_bara little part of me.  - Page 2 I_vote_rcap 
Fanged Nymph (191)
a little part of me.  - Page 2 I_vote_lcapa little part of me.  - Page 2 I_voting_bara little part of me.  - Page 2 I_vote_rcap 
Rositta (141)
a little part of me.  - Page 2 I_vote_lcapa little part of me.  - Page 2 I_voting_bara little part of me.  - Page 2 I_vote_rcap 

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Latest topics
»  Каква е главната цел в живота ви днес?
a little part of me.  - Page 2 EmptyЧет Яну 26, 2017 2:09 pm by Dark_red_rose

» Какво мислиш за аватара на предишния ?
a little part of me.  - Page 2 EmptyСря Яну 25, 2017 3:49 pm by L'enfant terrible

» Въпрос отностно смяна на мейл адрес?
a little part of me.  - Page 2 EmptyСря Яну 25, 2017 3:55 am by L'enfant terrible

» Въпроси и отговори.
a little part of me.  - Page 2 EmptyНед Окт 02, 2016 1:07 am by ~desire

» Романтични ли сте?
a little part of me.  - Page 2 EmptyНед Окт 02, 2016 1:02 am by L'enfant terrible

» Аз съм... Ами аз съм си само аз...
a little part of me.  - Page 2 EmptyВто Сеп 08, 2015 9:21 pm by #CuRSe*

» Последния въпрос който ви зададоха?
a little part of me.  - Page 2 EmptyНед Май 10, 2015 6:31 pm by L'enfant terrible

» От какво ви е писнало?
a little part of me.  - Page 2 EmptyПет Мар 27, 2015 9:46 pm by ~desire

» Какъв е предишния според аватара му?
a little part of me.  - Page 2 EmptyПет Мар 27, 2015 9:45 pm by ~desire

» Спорите ли често?
a little part of me.  - Page 2 EmptyПет Мар 27, 2015 9:41 pm by definition of insanity

» Мразя..
a little part of me.  - Page 2 EmptyПет Мар 13, 2015 9:36 pm by definition of insanity

»  Кое предпочитате повече?
a little part of me.  - Page 2 EmptyВто Мар 10, 2015 2:07 am by ~desire

» Петдесет нюанса сиво
a little part of me.  - Page 2 EmptyПон Фев 16, 2015 6:59 pm by deti88

» Snejkins, Снежи, whatever
a little part of me.  - Page 2 EmptyСря Фев 11, 2015 12:38 am by genderbender

» Теорията на всичко
a little part of me.  - Page 2 EmptyСъб Фев 07, 2015 7:24 pm by deti88

» Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)
a little part of me.  - Page 2 EmptyВто Яну 27, 2015 2:41 am by Dark_red_rose

» Вдън горите
a little part of me.  - Page 2 EmptyПон Яну 19, 2015 8:31 pm by Rositta

» Хобит: Битката на петте армии
a little part of me.  - Page 2 EmptyНед Яну 18, 2015 9:22 pm by deti88

» Седмият син
a little part of me.  - Page 2 EmptyНед Яну 18, 2015 9:17 pm by deti88

» Топ 10 песни?
a little part of me.  - Page 2 EmptyСъб Яну 17, 2015 1:44 am by Tancheto0

» Лана Дел Рей или Адел?
a little part of me.  - Page 2 EmptyСъб Яну 17, 2015 1:34 am by Tancheto0

» Кой хип-хоп певец предпочитате ?
a little part of me.  - Page 2 EmptyСъб Яну 17, 2015 1:31 am by Tancheto0

» Бионсе или Риана?
a little part of me.  - Page 2 EmptyСъб Яну 17, 2015 1:30 am by Tancheto0


a little part of me.

+4
L'enfant terrible
Dente di Leone
Reina de Los Camaleones
Fanged Nymph
8 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

a little part of me.  - Page 2 Empty Re: a little part of me.

Писане  Fanged Nymph Съб Май 17, 2014 8:37 pm

Как прекарваш свободното си време?
- Мързелувам, спя, пиша, чета, ям, а после се чувствам гузна и с няколко килограма отгоре, танцувам и пея, въпреки че във второто съм пълна катастрофа, а понякога правя и неща, които са за 18+. lol

Как си представяш (визуално) мъжът за теб?
- Не ми пука какъв цвят очи или коса има(въпреки че като по-малка винаги съм си мислела, че русите не ме привличат), но би било хубаво, ако е по-висок от мен. Харесвам чаровни мъже с остри черти, които се движат самоуверено и хищнически.

Коя реплика на мъж би те впечатлила най - силно?
- Най би ме впечатлил, ако ми каже, че съм красива. Не хубава, а красива. А после ме притисне към някоя стена и ме помоли да правим див секс. lmao. От кога станах толкова непретенциозна?

А коя би те отблъснала?
- Ако е нещо заучено със сигурност бих усетила и това би ме отблъснало.
Иначе, ако не ме обсипе с критики и обиди, не би ме отблъснал, дори и да кажа нещо не до толкова впечатляващо. Аз съм търпелив и толерантен човек, даващ възможност на всеки, просто защото съм научена да бъда възпитана.

Колко време ти е нужно да се сприятелиш с някого?
- Ще го кажа така. В интернет ми отнема един час, а в живота повече от година. А накрая приятелите в истинския ми живот се оказват по-малко такива от тези в интернет. Като цяло това нещо с приятелството не е моята чаша чай, както се казва на английски. Не знам дали проблема е в мен или в другите, вероятно повече в мен. Мисля си, че искам приятели, но истината е, че предпочитам самотата. Въпреки това на всички ни се налага да ходим на училище и работа, където задължително трябва да се присъединим към определена социална група от хора, които наричаме "приятели", ако искаме да оцелеем и да не бъдем заклеймени като аутсайдери. Затова не съм от най-вярващите хора в приятелството. Не казвам, че не съществува и че няма хора, които да познават истинското приятелството, но аз очевидно никога не съм била една от тях.

А колко време ти е нужно, за да прекъснеш дългогодишна връзка?
- Не знам, сега като ме питаш си казвам, че вероятно няма да ми отнеме много време, защото знам, че след като съм решила да прекъсна дадена връзка, то значи със сигурност бих имала основателни причина за това, но никога не съм имала дългогодишна връзка, за да кажа със сигурност.

За какво мечтаят обикновените хора?
- Да завършат, да имат добре платена професия, да създадат семейство.

А необикновените?
- Понякога за всичко. Понякога за нищо. Понякога и те самите не знаят.

Вярно ли е, че съдбата обича само смелите?
- Не мисля. Съдбата обича хитрите.

Какво значи да си "силен" и какво значи да си "слаб".
- Не знам какво е да си силен, защото винаги съм била слаба.
Fanged Nymph
Fanged Nymph
Fallen Angel

Дата на регистрация : 10.09.2013
Публикации : 191
Репутация : 1
Точки : 349
Хоби : writing and bitchcraft.

Върнете се в началото Go down

a little part of me.  - Page 2 Empty Re: a little part of me.

Писане  L'enfant terrible Съб Май 17, 2014 10:04 pm

1. Какво може първо да те вбеси, а после да те спечели?
2. Какво мислиш за боят между мъжете? Това излишно ли е?
3. Кой тип жена е най - уважаван в обществото ни сега?
4. А кой тип мъж?
5. Ти от кой тип си?
6. Би ли се променил/а, за да се впишеш някъде?
7. Заслужава ли си?
L'enfant terrible
L'enfant terrible
New Inovation

Gemini Rooster
Рожден ден : 08.06.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 20.08.2010
Публикации : 3016
Репутация : 6
Точки : 6012

http://night-creatures.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

a little part of me.  - Page 2 Empty Re: a little part of me.

Писане  Fanged Nymph Нед Май 18, 2014 2:01 am

Какво може първо да те вбеси, а после да те спечели?
- Арогантността. Но тя няма да ме впечатли, а по-скоро възбуди. lmao.

Какво мислиш за боят между мъжете? Това излишно ли е?
- Нека се бият колкото си искат, щом това им прави удоволствие, само не в близост до мен.
Не искам по погрешка да се сдобия с разбит нос.

Кой тип жена е най - уважаван в обществото ни сега?
- Намери кого да питаш - най-антисоциалния човек на света, който си няма ни най-малка представа как седят нещата в обществото. lmao. Да ти кажа честно, каквато й жена да си, все някой ще оплюе външния ти вид, ще те нарече 'курва' или ще те определи като поредното глупаво парче. Така е устроено милото ни общество. Дискриминацията, сексизма и женомразието още си ги има на макс. Един мъж винаги ще е по-уважаван от една жена.

А кой тип мъж?
- Обикновено не този, който трябва.

Ти от кой тип си?
- О, нямам си на идея. Попринцип не обчиам да си лепя етикети и да се поставям в рамки.

Би ли се променил/а, за да се впишеш някъде?
- Бих се опитала, но се съмнявам, че ще ми се получи.

Заслужава ли си?
- Зависи. Понякога промяната си заслужава, друг път не.
Fanged Nymph
Fanged Nymph
Fallen Angel

Дата на регистрация : 10.09.2013
Публикации : 191
Репутация : 1
Точки : 349
Хоби : writing and bitchcraft.

Върнете се в началото Go down

a little part of me.  - Page 2 Empty Re: a little part of me.

Писане  L'enfant terrible Сря Юни 04, 2014 10:21 pm

Един от любимите ти цитати?
Какви герои обичаш да създаваш?
А какви са ти трудни?
В какъв жанр обичаш да пишеш?
Най - милото нещо, което
човек от срещуположния поп е правил за теб?
L'enfant terrible
L'enfant terrible
New Inovation

Gemini Rooster
Рожден ден : 08.06.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 20.08.2010
Публикации : 3016
Репутация : 6
Точки : 6012

http://night-creatures.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

a little part of me.  - Page 2 Empty Re: a little part of me.

Писане  definition of insanity Съб Юни 21, 2014 7:22 pm

Ти гледаш ли азиатско?
Кои филми и сериали си изгледала?
Какво ти харесва и не ти харесва в тези филмии сериали?
Какви герои харесваш?
Как се настройваш да пишеш?

Май малко прекалих.  gg 
definition of insanity
definition of insanity
Fallen Angel

Taurus Tiger
Рожден ден : 13.05.1998
Възраст : 26
Дата на регистрация : 18.06.2014
Публикации : 138
Репутация : 2
Точки : 134
Хумор : Fuck Off

Върнете се в началото Go down

a little part of me.  - Page 2 Empty Re: a little part of me.

Писане  Fanged Nymph Съб Юни 21, 2014 9:16 pm

Един от любимите ти цитати?
- "I’ve always been misrepresented. You know, I could dress in a clown costume and laugh with the happy people but they’d still say I’m a dark personality."

Какви герои обичаш да създаваш?
- Любов, ти най-добре знаеш. Спести ми дългите, неясни обяснения.

А какви са ти трудни?
- Мъжките персонажи са ми по-трудни от женските, но иначе дори най-досадния персонаж мога да превърна в такъв, който си заслужава четенето, според моите собствени критерии, разбира се, стига да съм достатъчно вдъхновена.

В какъв жанр обичаш да пишеш?
- Не знам, обикновено смесвам малко хорър, малко черен хумор, малко извратена романтика, малко готик и се получава това, което обикновено се получава.

Най - милото нещо, което човек от срещуположния поп е правил за теб?
- Като изключим няколкото нескопосани комплимента и взаимна помощ в училище, май нищо съществено.

Не, не си прекалила, въпреки че за мързел като мен и един въпрос е повече от достатъчен. Но това не значи, че не обичам да ми бъдат задавани въпроси.

Ти гледаш ли азиатско?
- Не съм от доста време, но иначе съм запозната с азиатското кино.

Кои филми и сериали си изгледала?
- Предимно по-известните, например Protect The Boss, Boys Before Flowers, You're Beautiful, My Girl, etc.

Какво ти харесва и не ти харесва в тези филми и сериали?
- Различни са, имат своите както добри, така и лоши попадения. Понякога ми се струва, че главните женски персонажи са прекалено еднакви, а действието на моменти се развива твърде бавно, но коя съм аз да съдя, при положение, че нещата, които пиша обикновено страдат от липса на действия и динамика.

Какви герои харесваш?
- Не мога да кажа с точност, всичко зависи от сложността, дълбочината и най-вече начинът, по който е представен героя.

Как се настройваш да пишеш?
- Обикновено правя всичко по трудния начин. Не знам какво е истинско вдъхновение. Или отправям солиден брой критики към себе си, докато не се засрамя от мързела си и не се престраша да напиша няколко реда, или нещо странично ме вдъхновява за кратък период от време, който решавам да използвам максимално, докато все още не е отминал.
Fanged Nymph
Fanged Nymph
Fallen Angel

Дата на регистрация : 10.09.2013
Публикации : 191
Репутация : 1
Точки : 349
Хоби : writing and bitchcraft.

Върнете се в началото Go down

a little part of me.  - Page 2 Empty Re: a little part of me.

Писане  L'enfant terrible Пон Юли 28, 2014 6:05 pm

1. Правилата на играта винаги..?
2. Какво трябва да притежават лошите герои, за да бъдат качествено лоши?
3. Изброй ми двама лоши герои от сериал/ филм и книга, които са ти допаднали?
4. Защо жените си падат по лоши момчета?
5. Какъв трябва да бъде един мъж, за да привлече жената в днешно време?
6. А каква трябва да бъде една жена?
7. Лошите герои от филмите и книгите са способни да..?
8. А лошите герои в живота?
L'enfant terrible
L'enfant terrible
New Inovation

Gemini Rooster
Рожден ден : 08.06.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 20.08.2010
Публикации : 3016
Репутация : 6
Точки : 6012

http://night-creatures.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

a little part of me.  - Page 2 Empty Re: a little part of me.

Писане  Fanged Nymph Вто Юли 29, 2014 6:27 am

Правилата на играта винаги..?
- ... правят играта дори още по-интригуваща.

Какво трябва да притежават лошите герои, за да бъдат качествено лоши?
- Ох, на този въпрос вече отговорих в една от общите теми, само дето изброих какво не трябва да притежават, защото ако тръгна да изброявам какво трябва да притежават, в зависимост от това на какви типажи се делят, ще стане цяло есе.

Изброй ми двама лоши герои от сериал/филм и книга, които са ти допаднали?
- Дориан Грей, може би. Сантанико Пандемониум, това е мацка, само да кажа. Ъм, има и други, но е три през нощта и просто не функционирам правилно, така че по един женски и един мъжки е достатъчно.

Защо жените си падат по лоши момчета?
- Защо момчетата си падат по недостъпни момичета? Защо обичаме шоколад? Същото е. Те си дават вид на красиви, но студени, арогантни, манипулативни женкари, които не принадлежат на никого, а ние искаме това, което или не можем да имаме, или е вредно за самите нас. Повечето се изкушават от идеята да "опитомят звяра" и да се превърнат в единствените за него, които той да цени, което си е чиста заблуда. Аз също съм харесвала гадняри, кой ли не е, но винаги знам, че от тях не можеш да получиш нищо повече от флирт, секс или временна игра на котка и мишка, освен ако единия от двамата не реши коренно да се промени, а лично аз не бих причинила това нито на себе си, нито на някого другиго, особено пък в името на любовта. Но ние жените също обичаме игрите, така че, какво пък? Стига да не ти става навик. Но аз не съм от този тип жени, затова дори и да се увлека по някого от тази "порода", то бързо ми минава.

Какъв трябва да бъде един мъж, за да привлече жената в днешно време?
- Крисчън Грей, очевидно. Който, впрочем, също е един вид злодей, поне аз лично го възприемам като такъв.

А каква трябва да бъде една жена?
- Елена Гилбърт, пак очевидно. (Тука пръскам много сарказъм и на двата отговора, просто защото не ми се отговаря подробно, всичко е много относително.)

Лошите герои от филмите и книгите са способни да...?
- Да те вбесят, отвратят и възбудят едновременно, накратко, да предизвикат противоречиви чувства в теб и да те накарат да поставиш под въпрос морала си. Но това само в случай, че актьора са го избрали красавец.

А лошите герои в живота?
- Зависи какво са извършили. Ако са убийци, ще изпиташ отвращение и ненавист към тях, както и страх. Ако са хакери или банкови обирджии, които не убиват, нито нараняват, е, пак ще чувстваш ненавист, но дълбоко в себе си ще им се възхищаваш тайно за хитростта и дързостта, предполагам.
Fanged Nymph
Fanged Nymph
Fallen Angel

Дата на регистрация : 10.09.2013
Публикации : 191
Репутация : 1
Точки : 349
Хоби : writing and bitchcraft.

Върнете се в началото Go down

a little part of me.  - Page 2 Empty Re: a little part of me.

Писане  Girl On Fire Пет Авг 01, 2014 1:05 pm

1. Обичаш ли да делиш леглото с партньора си?
2. Как си представяш да живееш с друг човек?
3. За какво си представяш че ще спорите най - често?
4. За какво ще настояваш?  fghj 

Задавам въпросите защото ми предстои!!! fghj 
Girl On Fire
Girl On Fire
Demon

Aquarius Monkey
Рожден ден : 11.02.1992
Възраст : 32
Живея в : в моят собствен свят
Дата на регистрация : 30.03.2014
Публикации : 291
Репутация : 4
Точки : 296

Върнете се в началото Go down

a little part of me.  - Page 2 Empty Re: a little part of me.

Писане  Fanged Nymph Пет Авг 01, 2014 2:44 pm

Обичаш ли да делиш леглото с партньора си?
- На мен никога не ми се е налагало, така че няма как да знам обичам ли, въпреки че това по-скоро опира до това колко вяра имаш на въпросния си партньор и колко комфортно се чувстваш обикновено около него. Иначе, щом питаш за себе си, предполагам, че ако ще живеете заедно за постоянно, то според мен ще ти е малко трудно да не спиш с него в едно легло. Ако откажеш, ще излезе така, сякаш не го харесваш достатъчно или нещо от този род, въпреки че ако ти е толкова голям проблем, винаги можеш да му споделиш притесненията си, ако му имаш доверие и смяташ, че е достатъчно разбран човек, а след това заедно да стигнете до някакво заключение и да вземете решение. Пък и да не е от най-разбраните, пак нищо не ти пречи да го обсъдиш с него, в крайна сметка трябва да се научите да водите и не толкова приятни разговори.

Как си представяш да живееш с друг човек?
- Трудно. Аз съм човек обсебен от себе си и личния си вътрешен свят. Ценя много уединението си, да не казвам самотата си. Освен това съм антисоциална и когато трябва да прекарам повече от 3 часа в компанията на някого, понякога и по-малко, ако човека е по-дразнещ или компанията е по-многобройна, се чувствам така, сякаш трябва да дарявам кръв. Всичкото това съобразяване с другите и всичките преструвки ме изморяват, но аз и не мога да се държа другояче. Не смятам, че ако тръгна да живея с някого, ще бъда по-отпусната. Напротив. Ако наистина харесвам човека, ще се старая да му се харесам дори повече, което ще рече, че ще гледам да не сме прекалено много време заедно, в противен случай ще се превърна в труп за една седмица, в престараваме да не сгафя с нещо в негово присъствие. Но, сега като се замисля, ако съм толкова разумна и аналитична когато съм влюбена, то май няма да е любов.

За какво си представяш, че ще спорите най - често?
- Въпросът е за какво няма да спорим?

За какво ще настояваш?
- Да не ми взема завивката нощем, да не ми преподрежда/разхвърля нещата, да не ми прави забележки колко време седя пред огледалото, да си готви сам, когато му се яде, а не винаги да чака мен, както и да си мие чиниите сам, да пуска пералнята и прочие, неща, които би правил така или иначе, ако мен ме няма, само че мъжете като видят жена и си мислят, че вече тя ще прави всичко вместо тях.
Fanged Nymph
Fanged Nymph
Fallen Angel

Дата на регистрация : 10.09.2013
Публикации : 191
Репутация : 1
Точки : 349
Хоби : writing and bitchcraft.

Върнете се в началото Go down

a little part of me.  - Page 2 Empty Re: a little part of me.

Писане  L'enfant terrible Чет Авг 21, 2014 3:33 am

1. Опиши ми мъжа, който може да спре сърцето ти?
2. А как би го спечелила?
3. Каква ще бъде любовта ви?
4. Колко ще трае?
5. Как би прекарала с него ваканцията си?
6. Съществува ли той наистина?
L'enfant terrible
L'enfant terrible
New Inovation

Gemini Rooster
Рожден ден : 08.06.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 20.08.2010
Публикации : 3016
Репутация : 6
Точки : 6012

http://night-creatures.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

a little part of me.  - Page 2 Empty Re: a little part of me.

Писане  Girl On Fire Нед Авг 31, 2014 6:59 pm

1 Какво може да те ядоса?
2 Какви хора харесваш?
3 Най - големия ти недостатак?
Girl On Fire
Girl On Fire
Demon

Aquarius Monkey
Рожден ден : 11.02.1992
Възраст : 32
Живея в : в моят собствен свят
Дата на регистрация : 30.03.2014
Публикации : 291
Репутация : 4
Точки : 296

Върнете се в началото Go down

a little part of me.  - Page 2 Empty Re: a little part of me.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите