Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Top posters
L'enfant terrible (3016)
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_vote_lcapДвадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_voting_barДвадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_vote_rcap 
Reina de Los Camaleones (1131)
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_vote_lcapДвадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_voting_barДвадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_vote_rcap 
Dente di Leone (553)
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_vote_lcapДвадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_voting_barДвадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_vote_rcap 
Dark_red_rose (360)
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_vote_lcapДвадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_voting_barДвадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_vote_rcap 
deti88 (356)
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_vote_lcapДвадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_voting_barДвадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_vote_rcap 
justxme (335)
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_vote_lcapДвадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_voting_barДвадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_vote_rcap 
Girl On Fire (291)
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_vote_lcapДвадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_voting_barДвадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_vote_rcap 
qn4eto1234 (201)
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_vote_lcapДвадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_voting_barДвадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_vote_rcap 
Fanged Nymph (191)
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_vote_lcapДвадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_voting_barДвадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_vote_rcap 
Rositta (141)
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_vote_lcapДвадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_voting_barДвадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. I_vote_rcap 

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Latest topics
»  Каква е главната цел в живота ви днес?
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyЧет Яну 26, 2017 2:09 pm by Dark_red_rose

» Какво мислиш за аватара на предишния ?
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyСря Яну 25, 2017 3:49 pm by L'enfant terrible

» Въпрос отностно смяна на мейл адрес?
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyСря Яну 25, 2017 3:55 am by L'enfant terrible

» Въпроси и отговори.
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyНед Окт 02, 2016 1:07 am by ~desire

» Романтични ли сте?
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyНед Окт 02, 2016 1:02 am by L'enfant terrible

» Аз съм... Ами аз съм си само аз...
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyВто Сеп 08, 2015 9:21 pm by #CuRSe*

» Последния въпрос който ви зададоха?
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyНед Май 10, 2015 6:31 pm by L'enfant terrible

» От какво ви е писнало?
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyПет Мар 27, 2015 9:46 pm by ~desire

» Какъв е предишния според аватара му?
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyПет Мар 27, 2015 9:45 pm by ~desire

» Спорите ли често?
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyПет Мар 27, 2015 9:41 pm by definition of insanity

» Мразя..
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyПет Мар 13, 2015 9:36 pm by definition of insanity

»  Кое предпочитате повече?
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyВто Мар 10, 2015 2:07 am by ~desire

» Петдесет нюанса сиво
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyПон Фев 16, 2015 6:59 pm by deti88

» Snejkins, Снежи, whatever
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyСря Фев 11, 2015 12:38 am by genderbender

» Теорията на всичко
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyСъб Фев 07, 2015 7:24 pm by deti88

» Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyВто Яну 27, 2015 2:41 am by Dark_red_rose

» Вдън горите
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyПон Яну 19, 2015 8:31 pm by Rositta

» Хобит: Битката на петте армии
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyНед Яну 18, 2015 9:22 pm by deti88

» Седмият син
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyНед Яну 18, 2015 9:17 pm by deti88

» Топ 10 песни?
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyСъб Яну 17, 2015 1:44 am by Tancheto0

» Лана Дел Рей или Адел?
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyСъб Яну 17, 2015 1:34 am by Tancheto0

» Кой хип-хоп певец предпочитате ?
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyСъб Яну 17, 2015 1:31 am by Tancheto0

» Бионсе или Риана?
Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. EmptyСъб Яну 17, 2015 1:30 am by Tancheto0


Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена.

Go down

Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена. Empty Двадесет и четири абсурдни въпроса, които се въртят в главата на всяка жена.

Писане  L'enfant terrible Чет Юни 19, 2014 12:06 am

fe616c22d187d381fa32fbc1e5a26594.jpg



Любопитството е присъщо качество на всяка жена. Дамите обичат да питат и да получават отговори. Има, обаче, някои въпроси, които се въртят в главите им, но са прекалено странни и винаги остават без отговор.

На вашето внимание представяме 35 от тях с надеждата, че все някой ще се престраши и ще задоволи женското любопитство долу в коментарите.

1. Трябва ли да епилирам триъгълника си?

2. Трябва ли да обезкосмявам задните си части?

3. Защо имам косми на гърдите?

4. Защо съм толкова емоционална?

5. Гърдите ми изглеждат ли нормално?

6. Защо цикълът ми започва и спира?

7. Възможно ли е да съм бременна?

8. Тези ужасни болки нормални ли са? Трябва ли да отида на гинеколог?

9. Развивам ли синдрома на токсичен шок?

10. Колко дълго мога да излизам без да бръсна краката си преди някой да забележи?

12. Това сив косъм ли е?!

anigif_enhanced-13166-1401473077-6.gif

13. Хората могат ли да твърдят, че едната ми гърда е по-голяма от другата?

14.Трябва ли да почиствам косъмчетата в носа си?

15. Дали хората забелязват щръкналите косъмчета на веждите ми?

16. Защо избухвам точно сега? Дори не съм стресирана.

17. Аз ли съм единствената с косъмчета върху горната устна?

18. Трябва да ли обезкосмявам горната си устна?

19. Дали някой ще забележи, ако днес не съм с грим?

20. Защо изобщо започнах да се гримирам?

21. Ако тампона заседне в мен, мога ли да го извадя?

22. Какво представлява гъбичната инфекция?

23. Трябва ли да измия косата си днес?

24. Само аз ли мисля за всички тези неща?
L'enfant terrible
L'enfant terrible
New Inovation

Gemini Rooster
Рожден ден : 08.06.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 20.08.2010
Публикации : 3016
Репутация : 6
Точки : 6012

http://night-creatures.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите