Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Top posters
L'enfant terrible (3016)
Скритите послания в думите на мъжете. I_vote_lcapСкритите послания в думите на мъжете. I_voting_barСкритите послания в думите на мъжете. I_vote_rcap 
Reina de Los Camaleones (1131)
Скритите послания в думите на мъжете. I_vote_lcapСкритите послания в думите на мъжете. I_voting_barСкритите послания в думите на мъжете. I_vote_rcap 
Dente di Leone (553)
Скритите послания в думите на мъжете. I_vote_lcapСкритите послания в думите на мъжете. I_voting_barСкритите послания в думите на мъжете. I_vote_rcap 
Dark_red_rose (360)
Скритите послания в думите на мъжете. I_vote_lcapСкритите послания в думите на мъжете. I_voting_barСкритите послания в думите на мъжете. I_vote_rcap 
deti88 (356)
Скритите послания в думите на мъжете. I_vote_lcapСкритите послания в думите на мъжете. I_voting_barСкритите послания в думите на мъжете. I_vote_rcap 
justxme (335)
Скритите послания в думите на мъжете. I_vote_lcapСкритите послания в думите на мъжете. I_voting_barСкритите послания в думите на мъжете. I_vote_rcap 
Girl On Fire (291)
Скритите послания в думите на мъжете. I_vote_lcapСкритите послания в думите на мъжете. I_voting_barСкритите послания в думите на мъжете. I_vote_rcap 
qn4eto1234 (201)
Скритите послания в думите на мъжете. I_vote_lcapСкритите послания в думите на мъжете. I_voting_barСкритите послания в думите на мъжете. I_vote_rcap 
Fanged Nymph (191)
Скритите послания в думите на мъжете. I_vote_lcapСкритите послания в думите на мъжете. I_voting_barСкритите послания в думите на мъжете. I_vote_rcap 
Rositta (141)
Скритите послания в думите на мъжете. I_vote_lcapСкритите послания в думите на мъжете. I_voting_barСкритите послания в думите на мъжете. I_vote_rcap 

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Latest topics
»  Каква е главната цел в живота ви днес?
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyЧет Яну 26, 2017 2:09 pm by Dark_red_rose

» Какво мислиш за аватара на предишния ?
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyСря Яну 25, 2017 3:49 pm by L'enfant terrible

» Въпрос отностно смяна на мейл адрес?
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyСря Яну 25, 2017 3:55 am by L'enfant terrible

» Въпроси и отговори.
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyНед Окт 02, 2016 1:07 am by ~desire

» Романтични ли сте?
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyНед Окт 02, 2016 1:02 am by L'enfant terrible

» Аз съм... Ами аз съм си само аз...
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyВто Сеп 08, 2015 9:21 pm by #CuRSe*

» Последния въпрос който ви зададоха?
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyНед Май 10, 2015 6:31 pm by L'enfant terrible

» От какво ви е писнало?
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyПет Мар 27, 2015 9:46 pm by ~desire

» Какъв е предишния според аватара му?
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyПет Мар 27, 2015 9:45 pm by ~desire

» Спорите ли често?
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyПет Мар 27, 2015 9:41 pm by definition of insanity

» Мразя..
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyПет Мар 13, 2015 9:36 pm by definition of insanity

»  Кое предпочитате повече?
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyВто Мар 10, 2015 2:07 am by ~desire

» Петдесет нюанса сиво
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyПон Фев 16, 2015 6:59 pm by deti88

» Snejkins, Снежи, whatever
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyСря Фев 11, 2015 12:38 am by genderbender

» Теорията на всичко
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyСъб Фев 07, 2015 7:24 pm by deti88

» Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyВто Яну 27, 2015 2:41 am by Dark_red_rose

» Вдън горите
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyПон Яну 19, 2015 8:31 pm by Rositta

» Хобит: Битката на петте армии
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyНед Яну 18, 2015 9:22 pm by deti88

» Седмият син
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyНед Яну 18, 2015 9:17 pm by deti88

» Топ 10 песни?
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyСъб Яну 17, 2015 1:44 am by Tancheto0

» Лана Дел Рей или Адел?
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyСъб Яну 17, 2015 1:34 am by Tancheto0

» Кой хип-хоп певец предпочитате ?
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyСъб Яну 17, 2015 1:31 am by Tancheto0

» Бионсе или Риана?
Скритите послания в думите на мъжете. EmptyСъб Яну 17, 2015 1:30 am by Tancheto0


Скритите послания в думите на мъжете.

Go down

Скритите послания в думите на мъжете. Empty Скритите послания в думите на мъжете.

Писане  L'enfant terrible Пет Фев 28, 2014 9:51 pm

По принцип мъжете са по-директният пол. Но и на тях им се случва да ви кажат нещо, а зад изречените думи да се крие друг смисъл. Поне го правят, за да са по-тактични, a не с идеята: „сещай се сама”. Нека разгадаем едни от най-често употребяваните им фрази.

„Съжалявам, не съм видял, че си ме търсила”
Естествено, че е видял! Кой не си проверява пропуснатите повиквания?! Е, не, че е невъзможно наистина да се е случило така, но ако честичко ви го казва, посланието е само едно: „Прекалено много си се лепнала за мен. Остави ме да дишам на спокойствие”.

„Точно сега не съм готов за връзка”
Не, не е емоционално объркан! Не се самозалъгвай. Подобни думи означават, че или не си пада достатъчно по теб, или за него си „еднодневка”. Оцени поне тактичността му.

„Ти си първото момиче, на което казвам това”
Няма начин! Обикновено мъжете си имат няколко сценария за свалки и си се придържат към тях. С тези думи той всъщност ви казва: „Накарах те да се чувстваш специална, сега е време да ми пуснеш”.

„Не, тя не ми харесва”
Така по принцип отговаря на въпроса ви дали намира конкретно момиче за привлекателно. Но зад думите му се крие: „Много е секси.” или: „Абе, за една нощ става”.

„Не ми се говори за това сега”
Това е мъжкият вариант на: „Добре съм”. Не си мислете, че ви провокира да го разпитвате, докато си каже. Той не е жена! В такъв момент единственото, което трябва да направите, е просто да му обясните, че има вашата подкрепа. И че може да ви сподели всичко.

„Няма значение колко струва”
Ако взаимоотношенията ви са задълбочени, най-вероятно сте свикнали да си давате отчети един на друг. Но, ако той си е купил модерна джаджа или нова въдица и не иска да ви съобщи цената, трябва да ви е ясно, че струва скъпо. Не това е важното обаче. Важното е, че индиректно ви казва: „Мога и сам да разпределям парите си. Не ми дръж сметка”.
L'enfant terrible
L'enfant terrible
New Inovation

Gemini Rooster
Рожден ден : 08.06.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 20.08.2010
Публикации : 3016
Репутация : 6
Точки : 6012

http://night-creatures.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите