Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Top posters
L'enfant terrible (3016)
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_vote_lcapDark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_voting_barDark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_vote_rcap 
Reina de Los Camaleones (1131)
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_vote_lcapDark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_voting_barDark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_vote_rcap 
Dente di Leone (553)
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_vote_lcapDark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_voting_barDark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_vote_rcap 
Dark_red_rose (360)
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_vote_lcapDark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_voting_barDark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_vote_rcap 
deti88 (356)
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_vote_lcapDark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_voting_barDark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_vote_rcap 
justxme (335)
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_vote_lcapDark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_voting_barDark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_vote_rcap 
Girl On Fire (291)
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_vote_lcapDark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_voting_barDark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_vote_rcap 
qn4eto1234 (201)
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_vote_lcapDark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_voting_barDark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_vote_rcap 
Fanged Nymph (191)
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_vote_lcapDark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_voting_barDark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_vote_rcap 
Rositta (141)
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_vote_lcapDark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_voting_barDark_Red_Rose или просто едно странно момче :) I_vote_rcap 

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Latest topics
»  Каква е главната цел в живота ви днес?
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyЧет Яну 26, 2017 2:09 pm by Dark_red_rose

» Какво мислиш за аватара на предишния ?
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyСря Яну 25, 2017 3:49 pm by L'enfant terrible

» Въпрос отностно смяна на мейл адрес?
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyСря Яну 25, 2017 3:55 am by L'enfant terrible

» Въпроси и отговори.
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyНед Окт 02, 2016 1:07 am by ~desire

» Романтични ли сте?
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyНед Окт 02, 2016 1:02 am by L'enfant terrible

» Аз съм... Ами аз съм си само аз...
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyВто Сеп 08, 2015 9:21 pm by #CuRSe*

» Последния въпрос който ви зададоха?
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyНед Май 10, 2015 6:31 pm by L'enfant terrible

» От какво ви е писнало?
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyПет Мар 27, 2015 9:46 pm by ~desire

» Какъв е предишния според аватара му?
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyПет Мар 27, 2015 9:45 pm by ~desire

» Спорите ли често?
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyПет Мар 27, 2015 9:41 pm by definition of insanity

» Мразя..
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyПет Мар 13, 2015 9:36 pm by definition of insanity

»  Кое предпочитате повече?
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyВто Мар 10, 2015 2:07 am by ~desire

» Петдесет нюанса сиво
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyПон Фев 16, 2015 6:59 pm by deti88

» Snejkins, Снежи, whatever
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyСря Фев 11, 2015 12:38 am by genderbender

» Теорията на всичко
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyСъб Фев 07, 2015 7:24 pm by deti88

» Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyВто Яну 27, 2015 2:41 am by Dark_red_rose

» Вдън горите
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyПон Яну 19, 2015 8:31 pm by Rositta

» Хобит: Битката на петте армии
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyНед Яну 18, 2015 9:22 pm by deti88

» Седмият син
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyНед Яну 18, 2015 9:17 pm by deti88

» Топ 10 песни?
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyСъб Яну 17, 2015 1:44 am by Tancheto0

» Лана Дел Рей или Адел?
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyСъб Яну 17, 2015 1:34 am by Tancheto0

» Кой хип-хоп певец предпочитате ?
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyСъб Яну 17, 2015 1:31 am by Tancheto0

» Бионсе или Риана?
Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) EmptyСъб Яну 17, 2015 1:30 am by Tancheto0


Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

+5
Fallen_AngeL
Fanged Nymph
Reina de Los Camaleones
L'enfant terrible
Dark_red_rose
9 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  Dark_red_rose Нед Ное 24, 2013 2:59 am

* Как е вашето име? Георги
* Какъв пол сте? Мъж
* На колко сте години? 22
* Каква зодия сте? Лъв
* Какъв цвят е косата Ви? Кафява
* Какъв цвят са очите Ви? Кафеви
* В кой град живеете? Сливен
* В кое училище/гимназия/техникум/университет учите? ТУ-София
* Вашият E-mail? Не ми дава да го споделя... Тъпооо...
* Вашият сайт? В процес на работа е
* Имаш ли брат или сестра? Напиши тук имената и годините им? Иван - 20, Магдалена - 14
* Любим цвят? Число? Месец? Сезон? Оранжев, 7, Август, Есен
* Коя е любимата ти кухня? А храна? А напитка? Италианска, Пица, Аспасия - черна череша :))
* Любимото ти животно? А растение? Котка, Роза
* Домашния ти любимец? Или някоя друга гадинка? А името му? Имам, Оскар, Костенурка - 6 г.
* Каква музика обичаш? Или някаква друга? Различна е
* Любима група? Певец? Певица? Дует? Arash, Sting, Deepcentral
* Любим филм? Актьор? Актриса? Не съм фен на филмите но пък поредицата Такси са ми фаворити от едно време :)
* Любима книга? Автор? Мисля че е г-жа Уорд :) С Братството сме на ти вече :D
* Какъв език учиш? Английски
* Чужд език, който харесваш? А държава? Английски, Франция
* В кои държави си бил? А в кои искаш да отидеш? Турция, Гърция, Германия и май се изчерпах с това къде съм бил... Сега лятото ще съм в Аляска :)
* Какъв искаш да станеш? Не знам...
* Хобито ти? Книги, софтуер, хардуер :)
* Девиза ти? Обмисли преди да действаш :)
* Каква е твоята мечта? Вила в планината, сам да си я изградя :)
* Защо се регистрира в този форум? Покана получих... и такам...
* Какво би искал/искала да промениш в този форум? Не знам... това е първа тема да пиша... :))

П.П: Да оправите това с мейла и новите потребители :)
Dark_red_rose
Dark_red_rose
Demon

Leo Goat
Рожден ден : 09.08.1991
Възраст : 32
Живея в : Нейде край Балкана
Дата на регистрация : 24.11.2013
Публикации : 360
Репутация : 1
Точки : 530
Хоби : Студент
Хумор : Никога не спирай да се смееш, дори и когато си тъжен, защото не знаеш кога някой ще се влюби в твоята усмивка!

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  L'enfant terrible Нед Ное 24, 2013 3:39 am

Здрасти, Гошо, добре дошъл в форума. ;)
Тука в тази тема дето си я направил - можем да ти задаваме въпроси, така че
няма да те жалим :Д
И така.. започвам..


1. Защо искаш да си изградиш вилата сам?
2. Защо предпочиташ планината пред морето?
3. Какво мразиш в Сливен и какво ти харесва?
4. Харесва ли ти да си най - големият брат?
5. Какви книги обичаш да четеш?
L'enfant terrible
L'enfant terrible
New Inovation

Gemini Rooster
Рожден ден : 08.06.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 20.08.2010
Публикации : 3016
Репутация : 6
Точки : 6012

http://night-creatures.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  Dark_red_rose Нед Ное 24, 2013 3:50 am

1. Защо искаш да си изградиш вилата сам? Удоволствието от собственият труд = неоценимо
2. Защо предпочиташ планината пред морето? Не е пренаселено като на море. А и роден съм си в Сливен, израснал съм си тука край планината :)
3. Какво мразиш в Сливен и какво ти харесва? Амииии имаме малък проблем с малцинството наблизо, което е половината град :D Иначе е приятен град за живеене, има си плюсовете има си и минусите :) Но като цяло ми харесва тука.
4. Харесва ли ти да си най - големият брат? Едва ли е толкова трудно, но се справям. Просто оставям другите да се оправят :D
5. Какви книги обичаш да четеш? Имам Амииии, Реликвите, Адските устройства, Поредицата сиви книги, Братството на черния кинжал, Поредицата за Среднощен ловец, Скъпоценните камъни и Рискована любов. На тези всичко до сега излязло съм си го купил и изчел в рамките на последните 8 месеца :) А и на телефона имам до 10та на Анита Блейк :) Така че направете си Вие извода за това какво ми харесва да чета :)


Последната промяна е направена от Dark_red_rose на Чет Дек 12, 2013 5:24 am; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_red_rose
Dark_red_rose
Demon

Leo Goat
Рожден ден : 09.08.1991
Възраст : 32
Живея в : Нейде край Балкана
Дата на регистрация : 24.11.2013
Публикации : 360
Репутация : 1
Точки : 530
Хоби : Студент
Хумор : Никога не спирай да се смееш, дори и когато си тъжен, защото не знаеш кога някой ще се влюби в твоята усмивка!

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  Reina de Los Camaleones Нед Ное 24, 2013 4:39 am

Здравей и добре дошъл!
1. Кое е нещото, което е най-големият парадокс на нашето време, според теб?
2. Какво по-точно учиш в ТУ?
3. Най-смисленият филм, за теб?
4. Притеснява ли те фактът, че може би си единственото момче във форума?
5. Коя страна ти се иска да посетиш и защо?

Това е от мен! Поздрави! :))
Reina de Los Camaleones
Reina de Los Camaleones
Chevalier de l'Enfer

Sagittarius Rat
Рожден ден : 02.12.1996
Възраст : 27
Живея в : Sofia, Bulgaria
Дата на регистрация : 10.09.2013
Публикации : 1131
Репутация : 5
Точки : 1523

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  Dark_red_rose Нед Ное 24, 2013 4:44 am

Здравей, мадам :)

1. Кое е нещото, което е най-големият парадокс на нашето време, според теб? Не знам честно... Какъв е смисълът от всичката простотия?
2. Какво по-точно учиш в ТУ? ТУ-София, ИПФ-Сливен, специалност Електротехника III курс :)
3. Най-смисленият филм, за теб? Мисля че беше "Yes man" Нещо такова :) За един песимист, който преобръща живота си наопаки. :))
4. Притеснява ли те фактът, че може би си единственото момче във форума? Не, даже това е третият в който само аз съм момчето :D
5. Коя страна ти се иска да посетиш и защо? Франция, Марсилия :) Такси :D Красив град :)
А ако отскоча и до Париж за малкооо :) Е в куфара ще съм прибрал Несито, една приятелка, която адски много иска там да отиде :)))


Последната промяна е направена от Dark_red_rose на Чет Дек 12, 2013 5:25 am; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_red_rose
Dark_red_rose
Demon

Leo Goat
Рожден ден : 09.08.1991
Възраст : 32
Живея в : Нейде край Балкана
Дата на регистрация : 24.11.2013
Публикации : 360
Репутация : 1
Точки : 530
Хоби : Студент
Хумор : Никога не спирай да се смееш, дори и когато си тъжен, защото не знаеш кога някой ще се влюби в твоята усмивка!

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  Fanged Nymph Нед Ное 24, 2013 4:48 am

Добър дошъл във форума! Отдавна чакам да се появи и малко мъжка плът. Хаха.

1. Любим цитат?
2. Опиши се с три думи.
3. Интересуваш ли се от мнението на околните и до каква степен?
4. Вярваш ли в любовта от пръв поглед?

Fanged Nymph
Fanged Nymph
Fallen Angel

Дата на регистрация : 10.09.2013
Публикации : 191
Репутация : 1
Точки : 349
Хоби : writing and bitchcraft.

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  Dark_red_rose Нед Ное 24, 2013 4:52 am

Але, мале... Горко ми тежко тогава :D

1. Любим цитат?  Хмммм Чеки да го намеря :))) А ето го -> Долу в подписа :)
2. Опиши се с три думи.  Аз... ами... Странен, Откровен, Неориентиран :D
3. Интересуваш ли се от мнението на околните и до каква степен? До степента в която ме закачат леко, но не да ме дразни :) Абе не знам... Да мислят каквото искат, но да се държат прилично пред мен :)
4. Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Не, вече не :)
Dark_red_rose
Dark_red_rose
Demon

Leo Goat
Рожден ден : 09.08.1991
Възраст : 32
Живея в : Нейде край Балкана
Дата на регистрация : 24.11.2013
Публикации : 360
Репутация : 1
Точки : 530
Хоби : Студент
Хумор : Никога не спирай да се смееш, дори и когато си тъжен, защото не знаеш кога някой ще се влюби в твоята усмивка!

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  Dark_red_rose Чет Дек 12, 2013 2:20 pm

Здравейте,

Първо, искам да се извиня за двойният пост... Знам, знам, не е редно, но много исках да си драсна няколко реда тук.
Второ, да попитам дали може да си сложа така нареченото от мен "Интервю на горещият стол" в тази моя малка тема?

Ако имате възражения, моля изтрийте това мнение!

L'enfant terrible написа:
1. Какво ти дава енергия сутрин?
2. С какво е свързано най - голямото ти разочарование?
3. Лесно ли се отказваш?
4. Какви хора могат да те изкарат извън кожата ти?
5. Какво най не харесваш у себе си?
6. А какво харесваш?
7. Кой сезон ти е любим и защо?
8. А кой празник?
9. Мечтания от теб подарък е?
10. Съществува ли Дядо Коледа? :D

1. - Студа
2. - Любовта
3. - Да
4. - Мързеливците и безотговорниците
5. - Лошото настроение
6. - Самоконтрола
7. - Есента, всичко е толкова красиво и ми дава така необходимата енергия да се насладя на природата. Също така това е сезона, в който съм най-продуктивен откъм писателска страна. :)
8. - Не знам... Нямам любим празник. Мисля, че 3-ти Март е най-важният за мен празник.
9. - Е това... Това е все едно да ме питаш за най-съкровеното ми желание... Няма да отговоря на този въпрос, защото не искам нищо материално.
10. - М-м-м не... А, може би да?

La douleur exquise написа:
1. Изневерявал ли си някога?
2. По-често казваш истината или лъжеш?
3. Какъв тип жени харесваш?
4. Суетен ли си?
5. Кой от седемте смъртни гряха е най-силно изразен при теб?

~ Само да вметна нещо. На осмия въпрос се очакваше да отговориш. Нали затова е горещия стол. Нямаш право да лъжеш или да премълчаваш, без значение колко са неудобни въпросите.

1. - Не, защото не съм имал сериозна връзка... Е ако се брои 2 месеца да се виждаш с приятелката си и да сте близки, без да имате чувства, ама и тогава не съм излизал с друга...
2. - Няма честни мъже, така че лъжа...
3. - E, не мога да опиша точно с една дума какъв тип жени харесвам... (Наистина не знам какво харесвам... Прецакан съм...) Да не се стесняват да покажат себе си, да са умни и начетени (е това си е доста важно за мен) Да обичат домашните любимци (може и без екзотичните) Да умеят да... ... ... Сериозно прецакан съм... Напълно съм объркан в момента...
Добре. Затварям очи и ще си представя момичето от мислите ми:
- Първо... Но пък като се замисля, защо всеки път "Тя трябва", "Тя е" Не може ли просто да се чувства добре край мен? Не е ли най-важно да сме леко безгрижни, леко весели, много щастливи, винаги усмихнати, със сияещи лица...
4. - Да, малко
5. - Завистлив съм... Много... И ревнив... Отвратителен съм...

9-ка от предното..: - Подаръка трябва да е изненада, а не аз да си го пожелая... А за това какво искам аз... Еми засега ще се огранича с поредицата "Безсмъртните"...
10-ка от предното..: - Не ми се вярва в Дядо Коледа.

П.П: Ама и вие намерихте кога да ме метнете на стола, баш в най-лошата ми седмица от месец насам...

La douleur exquise написа:
1. Какво сънува последно?
2. Любим мъжки персонаж от книга/филм/сериал? Защо?
3. Любим женски персонаж от ~ ? Защо?
4. Любима двойка от ~ ? Защо?
5. Защо казваш, че тази седмица не ти върви?

~ Дано нямаш против, че продължавам да те мъча с въпроси. xD

1. - "Беше някъде към 10 и 20 или 11 без 20 часа, когато влязохме в града. С майка двамата пътувахме и колкото и да е странно само двамата бяхме... Беше слънчев ден, хората бяха по улиците и се наслаждаваха на топлите лъчи от голямото жълто кълбо в небето. Минахме покрай една серия от блокове, всеки от който имаше по 4 входа с беседки пред всеки един. Докато се придвижвахме бавно по улицата се обърнах на ляво и я видях... Нея... Отиваше да хвърли боклука... Беше облечена с червено потниче и къси гащета... аз бих казал гащи, но както и да е. Косата й си беше както винаги леко къдрава по края и я беше вързала на опашка. Имах само няколко момента да я видя, но бях сигурен, че е тя. Майка сви в едната от пресечките и спря под едното дърво на сянка. Казах й, че изчезвам да довърша една работа отпреди много време. Тя само ме погледна и каза, че ще ме изчака пред магазина за гоблените, който се намираше на 50тина метра... Хукнах да бягам, за да не я изтърва... И тогава се събудих..."
2. - Книга: Братството на Черния Кинжал, Нямам фаворит сред книгите. Но ще избера Бъч като любим мъжки герой. Защо ли? Ами поради това че е човек и дори и имайки си представа, че са вампири и са адски по-силни от него, той не им остава по-назад и се опъва. А и като се съберат двамата с Ви в една стая и почнат да ръсят глупости и да се закачат заедно... Ммммм Идва ми на ум да кажа "Идиоти"
3. - Женски персонаж... Хмммм Май ще взема Хекс, тя още с нейното влизане предизвиква респект.
4. - Любима двойка са ми Ви и Джейн. Тя е дух психотерапевт, а той е почти влюбен в Бъч. Толкова са ми интересни и забавни тримата :D
5. - Защото още от петък насам ми е криво и адски изморено. И всеки гледа да прехвърли всички задължения към мен... И ми е нервно и ми е влюбено и съм загубен... Ох... Просто трябва да се успокоя някак...

~ Давай смело! Само това ще ме оправи :)

L'enfant terrible написа:
1. Формулирай ми въпрос, на който не би отговорил.
2. Какво търсиш в една книга?
3. Къде най-често може да те срещне човек?
4. Какво можеш да кажеш за себе си (положително и отрицателно) без да звучи като хвалба, но и без да звучи като самосъжаление?
5. Любовта от книгите съществува ли в реалния живот?

1. - Защо живея?
2. - Живот, емоции, действие, динамика
3. - В университета :)
4. - Ами Без да звучи като хвалба, но се справям доста добре с материала в университета, сред топ 5 съм от специалността :)
А като негатив... Ами, не съм достатъчно подготвен за реалният живот нататък
5. - Да, дори имам щастието да познавам една двойка, чийто живот се разви по няколко книги. Е, не са ги чели, но няма и да им ги покажа, за да не се стресират и да не кажат, че е откачена работа :D

Reina de Los Camaleones написа:
1. Как ти казват на галено? (твоето име има толкова варианти :Д)
2. Буйно дете ли беше?
3. Кога според теб стана възрастен човек? Какво те накара да пораснеш?
4. Работиш ли?
5. Каква е представата ти за безгрижен живот?
6. Купонджия ли си, или по-скоро не харесваш шумните компании?
7. С какво свързваш детството?
8. А старостта?
9. Кой е най-близкият ти човек?
10. Песен, която ти се е набила в главата напоследък?

~ Това е от мен, за да не скучаеш! :D :)

Yesss! Не са ме забравили :D

1. - Най-си харесвам Герги, но може и Гога, и Гоше, и Жоре :)
2. - Не, брат ми е по-зле :D
3. - Кой е пораснал? Всеки е едно малко дете в себе си :)
4. - В момента не, но е в процес на документи...
5. - Мързел
6. - Почти не излизам. Така че не съм купонджия.
7. - Игри навън.
8. - Ох, тези кокали...
9. - Не знам... Няколко са, но са далеч...
10. - Не е коледна, спокойно :D

~ Благодаря мадам :))

L'enfant terrible написа:
1. Какво може да те засрами?
2. Докъде си готов да стигнеш, за да постигнеш целта си?
3. Какво мислиш за жените/ мъжете, които наистина не вярват в любовта и не я търсят?
4. Има ли според теб непоправими грешки?
5. Сподели с нас цитат от книга, който ти е направил огромно впечатление.

1. - Хммм, нещо искрено за мен самият, казано от друг човек било то в добра или лоша страна.
2. - По принцип зависи от целта, но практически бих направил всичко възможно да го направя, стига да ме удовлетворява напълно. :)
3. - Като мъж от тази група, смятам, че напълно греша. Не е ли редно мъжете да ходят да искат жените за женене, както му е традицията? Какво (с извинения) по дяволите правя аз? Не е редно жените да търсят големият джоб (поне 70-80% от тях именно това правят...)
4. - Да има, наистина има и е лошо, когато разбереш това.
5. - Цитат от книга... Трябва да помисля малко.

„Всички се справяме по-добре, когато работим заедно. Различията между нас имат значение, но по-важна е общата ни човечност.”
- книжката е Цитати от велики личности - Бил Клинтън

L'enfant terrible написа:
1. Каква е стойността на времето?
2. Какво може да те разчувства толкова, че да го помниш дълго време?
3. От кои хора си - от тези, които си тръгват или от тези, които остават?
4. Какво мислиш за приятелството?

1. - Безценно
2. - Когато буквално се пречупих и се разревах пред момиче...
3. - От тези, които не знаеш какво ще направят. :)) Практически дори и аз самият не знам какво би станало ако се опре до такава ситуация.
4. - Да имаш приятел, на когото да можеш да повериш всичко = безценен дар от живота

Midnight Hunter написа:

~ Хайде и аз да се отчета с въпросите xD

1. Какво и къде учиш?
2. Защо избра точно това?
3. От колко време пишеш?
4. Какво за теб е писането ти?
5. Любима напитка (и алкохолна и безалкохолна хD)?
6. Какво не би направил за човек, който обичаш?
7. Имаш ли девиз? Ако ДА - какъв?
8. Най-ужасното нещо, което си правил?
9. Каква суперсила би искал да притежаваш?
10. Можеш ли да свириш на някакъв музикален инструмент?
11. Нещо, което винаги си искал, но не си получил?

1. - Технически Университет - София, Инженерно-Педагогически факултет - Сливен :) Специалност Електротехника, випуск 2015
2. - Завършил съм Професионална гимназия по електроника и електротехника "Мария Склодовска Кюри" - Сливен, със специалност Микропроцесорна техника, випуск 2010 и от там тръгна всичко :)
3. - Мисля, че вече ги минах 3 години.
4. - Наркотик, с който хем се успокоява, хем изливам яда си, хем се мотивирам... Обожавам да отпочивам докато пиша.
5. - Алкохолна, ами не нося на много алкохол, но в последно време забелязах, че виното ме събаря, а водката не... Така че не знам... А за безалкохолна Плодовите сокчета на Капи, няма значение в какъв вкус са :)
6. - Какво не бих направил... Хммм Няма да го убивам :D
7. - "Единствен по рода си! Уникат съм знаеш? :)"
8. - Мисля, че на всеки му се е случвало да разбие сърце и да загуби любим човек, заедно с приятелството между вас...
9. - Аз? Сериозно... Хммм имам си супер търпение, имам си супер характер... Мисля, че искам да бъда супер здрав, за да мога да се насладя на живота максимално. :)
10. - Не, не съм и пробвал, но като си знам пеенето предпочитам да не рискувам :D
11. - Белият зъб :D Не сериозно, това е първата книга, която сам си поисках, но не я взехме... И все още я нямам...

~ Леле, колко малко въпроси... Искам още! :D

~ И все пак благодаря за вниманието :))

Midnight Hunter написа:
~ Нали съм добра душа - ще ти дам още въпроси нищо, че ще закъснея за даскало xD

1. Би ли променил нещо в себе си?
2. Коя е любимата ти песен?
3. Любима черта от характера ти?
4. Какво за теб е приятел?
5. Любимо животно?
6. Най-омразния ти герой от книга?
7. Любим филм?
8. Играеш ли компютърни игри? Какви?
9. Предпочиташ да слушаш музика или да четеш книги?
10. Разликата между пролетта и есента?
11. Откъде идва името ти във форума?
12. Табла или шах?
13. Каква музика слушаш?

П.П: Нямам време за повече хD Довечера ще има още. :P

~ Леле каква радост за очичките ми :))) Още въпросчетаааа :))))

1. - Не. Може би ми трябва малко повече смелост, но и така се справям отлично :)
2. - Цъкни тук, и там, и навсякъде ме цъкай... :)
3. - Ъ... Добродушен съм
4. - Човека, когото познавам и на когото мога да имам поне малко доверие
5. - Зодийката ми - Коте
6. - Валънтайн от Реликвите на Смъртните :)
7. - А може ли да е сериал? - Старгейт Всички сезони!!! 17 са :D, А, ако е филм... Ще си избера "Yes Man"
8. - Рали симулатори и стратегии
9. - Книгите печелят, не съм музикална натура
10. - Съдейки по настроението ми в началото на посочените сезони, разликата идва в това че повечето хора напролет се надяват на една добра година, а есента се затварят по домовете на топло :) При мен е обратното, аз повече се радвам на есента, защото ми позволява да се отпусна максимално докато започвам семестъра, докато напролет все ме гонят ангажименти: я сесията, я лятна работа, все планове какво ще правя... Есента като се отпусна и всичко е като по вода :)
11. - Преди 3 години си търсех роза за един форум да се регна, но беше заета моята и така се създаде Тъмно_Червената_Роза :)
12. - Шах, много по-добър съм :)
13. - Успокояваща, RnB ли се води не знам...

~ Мисля, че тук е и мястото искрено да Благодаря на всички отзовали се с набезите си към моята свята личност докато беше на свръхгорещият престол :)

Благодаря Ви!
Поздрав от мен за Вас, дами! :)

Dark_red_rose
Dark_red_rose
Demon

Leo Goat
Рожден ден : 09.08.1991
Възраст : 32
Живея в : Нейде край Балкана
Дата на регистрация : 24.11.2013
Публикации : 360
Репутация : 1
Точки : 530
Хоби : Студент
Хумор : Никога не спирай да се смееш, дори и когато си тъжен, защото не знаеш кога някой ще се влюби в твоята усмивка!

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  L'enfant terrible Пет Дек 13, 2013 3:21 am

1. Любим цитат от книга?
2. Любима фраза (девиз)?
3. Любим цитат от филм?
4. От сериал?
5. Кога за последно плака?
6. Защо?
7. Какво може да те разчувства?
8. Когато се замислиш за себе си,
какво най - често присъства в мислите ти?
9. В каква жена можеш да се влюбиш?
10. Кажи ми фразата, с която една жена може да
те спечели?
L'enfant terrible
L'enfant terrible
New Inovation

Gemini Rooster
Рожден ден : 08.06.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 20.08.2010
Публикации : 3016
Репутация : 6
Точки : 6012

http://night-creatures.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  Dark_red_rose Пет Дек 13, 2013 5:30 am

L'enfant terrible написа:1. Любим цитат от книга?
2. Любима фраза (девиз)?
3. Любим цитат от филм?
4. От сериал?
5. Кога за последно плака?
6. Защо?
7. Какво може да те разчуства?
8. Когато се замислиш за себе си, какво най-често присъства в мислите ти?
9. В каква жена можеш да се влюбиш?
10. Кажи ми фразата, с която една жена може да те спечели?

1. - "- Не, благодаря - Рейдж се изсмя. - Както знаеш от личен опит, много съм добър в шиенето. Кажи сега коя е приятелката ти?
- Бет Рандъл, това е Рейдж. Мой партньор. Рейдж, това е Бет и не си пада по кинозвезди, ясно?
- Пределно ясно - Рейдж се наведе настрани, опитвайки се да погледне зад Рот. - Приятно ми е да се запознаем, Бет.
- Сигурен ли сте, че не се налага да отидете в болница? - попита тя със слаб глас.
- He-е. Просто има много кръв. Е, когато можеш да използваш дебелото си черво вместо колан, тогава вече наистина се налага да потърсиш помощ от професионалист."
~ Дж. Р. Уорд - Братството на черния кинжал - Пътеводител за посветени
2. - "I don't drink, I don't smoke, I don't do drugs. I play video games, which I think is a far superior addiction to any of those!"
3. - "Всеки човек умира,но не всеки живее истински"
~ Смело сърце
4. - "Col. O'Neill: Listen, I gotta ask you something. It's not easy for me.
Maj. Kawalsky: We're friends.
Col. O'Neill: If you don't make it... can I have your stereo?"
Когато майор Ковалски ще го оперират и е на смъртният одър с най-добрият си приятел командир О'Нийл :))
~ Старгейт
5. - Миналата седмица...
6. - Защото явно доста време потисках мъката си... И накрая изби...
7. - Адски много неща са, но най-ефектно е срещата с близък човек...
8. - Моите мисли, моят живот, моите разсъждения, моите планове, моята съдба...
9. - Тази, която ме накара да се отпусна максимално и да бъда себе си, без да се стеснявам от нещо.
10. - Това ако го знаех... Не знам... Да ме спечели като приятел? Само от една фраза... Не знам... Едва ли...


Благодаря за питанките :)))

Dark_red_rose
Dark_red_rose
Demon

Leo Goat
Рожден ден : 09.08.1991
Възраст : 32
Живея в : Нейде край Балкана
Дата на регистрация : 24.11.2013
Публикации : 360
Репутация : 1
Точки : 530
Хоби : Студент
Хумор : Никога не спирай да се смееш, дори и когато си тъжен, защото не знаеш кога някой ще се влюби в твоята усмивка!

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  L'enfant terrible Пет Яну 03, 2014 9:54 pm

1. Мислиш ли, че лошите хора могат да се променят и да станат добри? И ако отговорът ти е "да", кажи ми защо смяташ така?
2. Какво мислиш за прошката? Какво може и не може да бъде простено?
3. Доколко си способен да прощаваш на любимия човек и какви компромиси си готов да правиш?
4. Има ли разлика между любов и обич?
5. Ако можеше да промениш характера си - какви черти би искал да махнеш и добавиш?
6. Ако можеше да се размениш с даден човек - какъв щеше да бъде този човек? И защо би се разменил точно с него.
L'enfant terrible
L'enfant terrible
New Inovation

Gemini Rooster
Рожден ден : 08.06.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 20.08.2010
Публикации : 3016
Репутация : 6
Точки : 6012

http://night-creatures.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  Dark_red_rose Пет Яну 03, 2014 10:05 pm

L'enfant terrible написа:
1. Мислиш ли, че лошите хора могат да се променят и да станат добри? И ако отговорът ти е "да", кажи ми защо смяташ така?
2. Какво мислиш за прошката? Какво може и не може да бъде простено?
3. Доколко си способен да прощаваш на любимия човек и какви компромиси си готов да правиш?
4. Има ли разлика между любов и обич?
5. Ако можеше да промениш характера си - какви черти би искал да махнеш и добавиш?
6. Ако можеше да се размениш с даден човек - какъв щеше да бъде този човек? И защо би се разменил точно с него.


1. - Могат само да се смекчат, но чак пък коренно да се преобърне характера им? Не вярвам.
2. - Всичко може да се прости. Въпрос на характери и взаимоотношения между хората е.
3. - Всичко бих направил за това което обичам.
4. - За да има две думи, трябва да има разлика... Но честно аз не виждам такава. За мен любовта е да обичаш някого.
5. - Не искам да се променям. Това съм си аз, това и ще си остана. :)
6. - Няма да се разменям. Не, благодаря. Едва ли ще намеря някой достатъчно добър, в който да искам да се превърна. :)


Благодаря за въпросчетата! :))
Dark_red_rose
Dark_red_rose
Demon

Leo Goat
Рожден ден : 09.08.1991
Възраст : 32
Живея в : Нейде край Балкана
Дата на регистрация : 24.11.2013
Публикации : 360
Репутация : 1
Точки : 530
Хоби : Студент
Хумор : Никога не спирай да се смееш, дори и когато си тъжен, защото не знаеш кога някой ще се влюби в твоята усмивка!

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  L'enfant terrible Пет Яну 10, 2014 7:47 pm

1. Какво може да те отблъсне от най - добрия ти приятел?
2. Какво гледаш първо в една жена?
3. В какъв човек можеш да се влюбиш?
4. Какъв искаш да бъде живота ти след време?
5. Към какво се стремиш? Защо?
6. Черта от характера си, която мразиш?
7. А такава, от която се срамуваш?
L'enfant terrible
L'enfant terrible
New Inovation

Gemini Rooster
Рожден ден : 08.06.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 20.08.2010
Публикации : 3016
Репутация : 6
Точки : 6012

http://night-creatures.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  Dark_red_rose Пет Яну 10, 2014 9:08 pm

L'enfant terrible написа:1. Какво може да те отблъсне от най-добрия ти приятел?
2. Какво гледаш първо в една жена?
3. В какъв човек можеш да се влюбиш?
4. Какъв искаш да бъде живота ти след време?
5. Към какво се стремиш? Защо?
6. Черта от характера си, която мразиш?
7. А такава, от която се срамуваш?


1. - Хмммм, от най-добрият ми приятел... Мисля че бих се отдръпнал ако направи нещо което е напълно нередно...
2. - Първото нещо което виждам в една жена е начина на изразяване, начина по който прекарва времето си.
3. - Хм, Това трябва да е лесен въпрос за мен, но уви нещо се затруднявам да отговоря... Ще се опитам все пак. Човек, с който мога да бъда себе си без задръжки.
4. - След време, искам да съм успял. Искам да съм завършил мечтаната магистратура върху ВЕИ-тата (соларни панели и перките :) )Искам да съм си намерил хубава работа, която напълно да ме удовлетворява от към страна предизвикателства.
5. - Стремя се да съм добър, защото това е единственият добродетел, който почитам.
6. - Мразя това, че постоянно натоварвам околните със собствените си проблеми. Но пък от друга страна на доста съм и помогнал като съм споделил моите случаи... Мразя факта че съм прекалено затворен човек. Трудно бих споделил нещо от живота си на живо... В интернет мога всичко да споделя и да остана просто някой.
7. -Срам ме е да си призная, че прекалено много се влияя от хорското мнение...


Благодаря за въпросчетата! Чувствайте се свободни за още :)
Dark_red_rose
Dark_red_rose
Demon

Leo Goat
Рожден ден : 09.08.1991
Възраст : 32
Живея в : Нейде край Балкана
Дата на регистрация : 24.11.2013
Публикации : 360
Репутация : 1
Точки : 530
Хоби : Студент
Хумор : Никога не спирай да се смееш, дори и когато си тъжен, защото не знаеш кога някой ще се влюби в твоята усмивка!

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  Reina de Los Camaleones Нед Яну 12, 2014 8:18 pm

1. Най-близката забележителност до дома ти, която си заслужава, според теб е?
2. Любим лаф или паразитна думичка, която използваш?
3. Как си представяш твоята бъдеща партньорка?
4. Има ли приятел, с когото си скаран вече дълго време?
5. Коя е най-голямата лъжа, която си казвал?
6. Какво може да те накара да намразиш някого?
7. Какъв е най-красивият подарък, който са ти подарявали?
Reina de Los Camaleones
Reina de Los Camaleones
Chevalier de l'Enfer

Sagittarius Rat
Рожден ден : 02.12.1996
Възраст : 27
Живея в : Sofia, Bulgaria
Дата на регистрация : 10.09.2013
Публикации : 1131
Репутация : 5
Точки : 1523

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  Dark_red_rose Нед Яну 12, 2014 9:26 pm

Reina de Los Camaleones написа:1. Най-близката забележителност до дома ти, която си заслужава, според теб е?
2. Любим лаф или паразитна думичка, която използваш?
3. Как си представяш твоята бъдеща партньорка?
4. Има ли приятел, с когото си скаран вече дълго време?
5. Коя е най-голямата лъжа, която си казвал?
6. Какво може да те накара да намразиш някого?
7. Какъв е най-красивият подарък, който са ти подарявали?

1. - Старият Бряст :) Наистина е красив :) Само на 3 минутки от нас е :)
2. - Кажи "мъррр" :)
3. - Сияйна :)
4. - Има доста хора, с които съм, не скаран, а просто дистанциран.
5. - Добре съм.
6. - Това е проблема... Не мога...
7. - Честно да си кажа... Един незабравим ден с този, когото обичам! Този ден ще го помня винаги!

~ Благодаря! :))) Искам още! :))  :040: 
Dark_red_rose
Dark_red_rose
Demon

Leo Goat
Рожден ден : 09.08.1991
Възраст : 32
Живея в : Нейде край Балкана
Дата на регистрация : 24.11.2013
Публикации : 360
Репутация : 1
Точки : 530
Хоби : Студент
Хумор : Никога не спирай да се смееш, дори и когато си тъжен, защото не знаеш кога някой ще се влюби в твоята усмивка!

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  Fallen_AngeL Пон Яну 13, 2014 5:10 am

1. Любимо ястие?
2. Любимо питие?
3. Как се виждаш след 10 години?
4. Често ли мислиш за бъдещето?
5. Какво за теб е "фаталната жена"?
6. Какъв трябва да бъде "истинският мъж"?
7. Какво е любовта?
8. До къде си способен да стигнеш когато злобата те заслепи?
Fallen_AngeL
Fallen_AngeL
Fallen Angel

Pisces Pig
Рожден ден : 18.03.1995
Възраст : 29
Живея в : Hell
Дата на регистрация : 22.08.2010
Публикации : 140
Репутация : 3
Точки : 230
Хоби : Love

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  Dark_red_rose Пон Яну 13, 2014 5:26 am

Midnight Hunter написа:1. Любимо ястие?
2. Любимо питие?
3. Как се виждаш след 10 години?
4. Често ли мислиш за бъдещето?
5. Какво за теб е "фаталната жена"?
6. Какъв трябва да бъде "истинският мъж"?
7. Какво е любовта?
8. До къде си способен да стигнеш когато злобата те заслепи?

1. - Любимо ястие... Няма какво да се чудя. Аз съм цар в приготвянето му - пълнени чушки с ориз и кайма :) А защо не и една пълна чиния с печени картофи и малко пилешко... Мммммм... Вкусотийка! :)

~ Чак огладнях :D

2. - Алкохолно или нещо леко :) Алкохолно, засега водката бие Виното с 3:1 :D А за безалкохолно Капи, плодовите сокчета

~ Това май сте ме питали по-нагоре :)

3. - След 10 години... Не знам... Може би малко по-щастлив, малко по-мъдър, малко по-въздържан...
4. - Напоследък, да. Имам един дългосрочен план, който ако го изпълня, мога спокойно да продължа напред напълно удовлетворен!
5. - Фаталната жена... Хммм... Мисля че това винаги ще бъде недостижимата жена за мен самият... Недостижима в смисъл като приятел, че дори и по-емоционално.
6. - Истинският мъж трябва да бъде реалност, за да е истински. Мисля че трябва да има по малко от всичко :)
7. - Любовта е болката, без която никой не може да живее.
8. - До самоубийството си...

~ Благодаря Ви, мадам! :) Продължавайте в същият дух! :)
Dark_red_rose
Dark_red_rose
Demon

Leo Goat
Рожден ден : 09.08.1991
Възраст : 32
Живея в : Нейде край Балкана
Дата на регистрация : 24.11.2013
Публикации : 360
Репутация : 1
Точки : 530
Хоби : Студент
Хумор : Никога не спирай да се смееш, дори и когато си тъжен, защото не знаеш кога някой ще се влюби в твоята усмивка!

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  justxme Пет Яну 17, 2014 7:40 pm

1. Когато си бил малък/а какъв си мечтаел да бъдеш?
2. Най-яркия спомен от детството ти ?
3. Какъв е вкуса на детството за теб?
4. На кой изпълнител би искал да отидеш да концерт?
5. Ако беше популярна личност , как би минавал един твой ден?
justxme
justxme
Demon

Virgo Dragon
Рожден ден : 24.08.2000
Възраст : 23
Живея в : Mystic Falls
Дата на регистрация : 10.09.2013
Публикации : 335
Репутация : 3
Точки : 625

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  Dark_red_rose Пет Яну 17, 2014 8:21 pm

justxme написа:1. Когато си бил малък/а какъв си мечтаел да бъдеш?
2. Най-яркия спомен от детството ти ?
3. Какъв е вкуса на детството за теб?
4. На кой изпълнител би искал да отидеш да концерт?
5. Ако беше популярна личност , как би минавал един твой ден?

~ Здравей! :)) Благодаря! :)

1. - Мечтаех да бъда толкова много неща... Най-голямата ми мечта е Рали състезател, не тези които са по пистите, ами в планината, горе, високо,а чист въздух... Адреналина е голям, когато си с колата на пуст път сред природата...
2. - Най-яркият ми спомен е от концертите, когато ходех на Спортни танци... Беше хубаво... Музика, танци, броене на стъпките :D Усмивки, прегръдки и т.н.
3. - Вкуса на детството е свободата, която имахме...
4. - Друг не признавам, Слави Трифонов. Бил съм на турнето му преди няколко години.
5. - Скучно... Само папараци край мен...

~ Надявам се да съм отговорил изчерпателно! :)
Dark_red_rose
Dark_red_rose
Demon

Leo Goat
Рожден ден : 09.08.1991
Възраст : 32
Живея в : Нейде край Балкана
Дата на регистрация : 24.11.2013
Публикации : 360
Репутация : 1
Точки : 530
Хоби : Студент
Хумор : Никога не спирай да се смееш, дори и когато си тъжен, защото не знаеш кога някой ще се влюби в твоята усмивка!

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  L'enfant terrible Вто Мар 11, 2014 8:43 pm

1. Искал/а ли си да бъдеш друг човек някога?
2. Как трябва да се живее според теб?
3. Какво според теб е непростимо?
4. Среща с приятели, семеен уют или личната си компания предпочиташ?
5. Колко време ти отнема, за да се оправиш сутрин?
6. На кой казваш всичко?
7. Какво дете си бил/а като малък/а?
L'enfant terrible
L'enfant terrible
New Inovation

Gemini Rooster
Рожден ден : 08.06.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 20.08.2010
Публикации : 3016
Репутация : 6
Точки : 6012

http://night-creatures.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  Dark_red_rose Вто Мар 11, 2014 11:05 pm

0.o Някой е писал в темичката ми? Ехааа :*

L'enfant terrible написа:
1. Искал/а ли си да бъдеш друг човек някога?
2. Как трябва да се живее според теб?
3. Какво според теб е непростимо?
4. Среща с приятели, семеен уют или личната си компания предпочиташ?
5. Колко време ти отнема, за да се оправиш сутрин?
6. На кой казваш всичко?
7. Какво дете си бил/а като малък/а?

1. - Предполагам, че да. Всеки е искал да бъде супер-човек, или поне малко да прилича на някоя екшън звезда. :)
2. - Разумно!!!
3. - Непростимо е мързела... Само това ненавиждам в хората.
4. - Лична компания. Нямам много приятели, а и да ги събера... пак ще се чувствам малко като аутсайдер. Такъв съм си... А за Семейният уют, мисля че това ще ми стане приоритет, когато вече остарея. Е, не чак толкова много, ами след 40-50 рожден ден, ще ме е ударила умората от цялото това бачкане и нерви...
5. - Минута и 30 секунди. Да, толкова. Ставам, баня, дрехите и навън :)
6. - Мисля, че единствено на себе си разчитам най-много. А сред приятелите си на Несито споделям най-много.
7. - Идиотче! Малко палаво идиотче :D

~ Благодарско за питанките! Ще се опитам да наваксам и аз в скоро време. :)))
~ ~ Благодаря! :*
Dark_red_rose
Dark_red_rose
Demon

Leo Goat
Рожден ден : 09.08.1991
Възраст : 32
Живея в : Нейде край Балкана
Дата на регистрация : 24.11.2013
Публикации : 360
Репутация : 1
Точки : 530
Хоби : Студент
Хумор : Никога не спирай да се смееш, дори и когато си тъжен, защото не знаеш кога някой ще се влюби в твоята усмивка!

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  L'enfant terrible Пет Апр 04, 2014 8:28 pm

1. Как прекарваш свободното си време?
2. Как си представяш (визуално) мъжът за теб?
3. Коя реплика на мъж би те впечатлила най - силно?
4. А коя би те отблъснала?
5. Колко време ти е нужно да се сприятелиш с някого?
6. А колко време ти е нужно, за да прекъснеш дългогодишна връзка?
7. За какво мечтаят обикновените хора?
8. А необикновените?
9. Вярно ли е че съдбата обича само смелите?
10. Какво значи да си "силен" и какво значи да си "слаб".
L'enfant terrible
L'enfant terrible
New Inovation

Gemini Rooster
Рожден ден : 08.06.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 20.08.2010
Публикации : 3016
Репутация : 6
Точки : 6012

http://night-creatures.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  Dark_red_rose Пет Апр 04, 2014 9:24 pm

L'enfant terrible написа:1. Как прекарваш свободното си време?
2. Как си представяш (визуално) мъжът за теб?
3. Коя реплика на мъж би те впечатлила най - силно?
4. А коя би те отблъснала?
5. Колко време ти е нужно да се сприятелиш с някого?
6. А колко време ти е нужно, за да прекъснеш дългогодишна връзка?
7. За какво мечтаят обикновените хора?
8. А необикновените?
9. Вярно ли е че съдбата обича само смелите?
10. Какво значи да си "силен" и какво значи да си "слаб".

Мъже, мъже... Еми не ми се говори за мъже :D Нека да ги поговорим за Жени! :))

1. Отпочивайки, гледам да ми е тихо и спокойно без да има някой край мен.
2. Честно казано, не знам точно... Винаги е различно...
3. Ъъъъъ На момента не мога да кажа... Трябва да ми се случи, пък и определена реплика едва ли би издържала теста на времето...
4. Не знам... трябва да имам близост, за да знам какво би ме спряло от нещо си.... Въпрос на опит.
5. Минимум година.
6. Опита ми казва че това е трудно постижимо и след 3 години пауза...
7. Добър живот.
8. Живот пълен с различни предизвикателства..
9. Не рискуваш ли няма напредък. :) Поемай рискове за да успееш :)
10. Силен = издръжлив на всичко, слаб = да се поддаваш дори и на най-леките влияния...


~ Благодаря за питанките :))) Надявам се да има още! :))
Dark_red_rose
Dark_red_rose
Demon

Leo Goat
Рожден ден : 09.08.1991
Възраст : 32
Живея в : Нейде край Балкана
Дата на регистрация : 24.11.2013
Публикации : 360
Репутация : 1
Точки : 530
Хоби : Студент
Хумор : Никога не спирай да се смееш, дори и когато си тъжен, защото не знаеш кога някой ще се влюби в твоята усмивка!

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  M. Нед Апр 06, 2014 1:26 am

Здравей и от мен.

1. Какво е най-лошото нещо, което някой може да направи за да изгуби доверието ти?
2. Би ли могъл да си представиш живота си само с един човек?
3. Мислиш ли, че е неизбежно да се чувстваш самотен?
4 Кое е по-лошо - да си самотен сред много хора или обграден от много приятели, но не и близки?
5. Вярваш ли, че има безсърдечни хора?
6. Кое може да те накара да намразиш някого истински?
7. Имаш ли тъмна тайна, която не би споделил на никого, дори на най-любимия човек?
8. Срамуваш ли се от нещо в себе си? Какво?
9. Докъде си стигнал с Анита Блейк? (аз лично до 14 книга някъде, просто не издържах вече нямаше никакъв смисъл в историята и героите.)
10. Би ли казал истината на някого, дори да боли?
11. Защо според теб свикваме да лъжем във всекидневието си?
12. Има ли човек на света, който не лъже? Какъв ще е?
13. Искаш ли нещо, което знаеш, че няма да имаш?
14. Забраненото ли е най-сладко? Защо?
15. Би ли избрал да си с приятел, който винаги намира какво да си каже с теб или човек, който няма против мълчанието?
16. Болката прави ли ни по-силни?
17. Защо се поддаваме на влиянието на някого?
18. Искал ли си да върнеш времето назад?
19. Твърде късно ли е да промениш нещо?
20. Иска ли ти се да си дете отново?

-Толкова засега.
M.
M.
Angel

Дата на регистрация : 10.09.2013
Публикации : 57
Репутация : 0
Точки : 80

Върнете се в началото Go down

Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :) Empty Re: Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите