Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Top posters
L'enfant terrible (3016)
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_vote_lcapКак да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_voting_barКак да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_vote_rcap 
Reina de Los Camaleones (1131)
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_vote_lcapКак да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_voting_barКак да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_vote_rcap 
Dente di Leone (553)
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_vote_lcapКак да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_voting_barКак да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_vote_rcap 
Dark_red_rose (360)
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_vote_lcapКак да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_voting_barКак да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_vote_rcap 
deti88 (356)
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_vote_lcapКак да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_voting_barКак да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_vote_rcap 
justxme (335)
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_vote_lcapКак да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_voting_barКак да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_vote_rcap 
Girl On Fire (291)
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_vote_lcapКак да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_voting_barКак да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_vote_rcap 
qn4eto1234 (201)
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_vote_lcapКак да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_voting_barКак да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_vote_rcap 
Fanged Nymph (191)
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_vote_lcapКак да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_voting_barКак да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_vote_rcap 
Rositta (141)
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_vote_lcapКак да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_voting_barКак да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. I_vote_rcap 

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Latest topics
»  Каква е главната цел в живота ви днес?
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyЧет Яну 26, 2017 2:09 pm by Dark_red_rose

» Какво мислиш за аватара на предишния ?
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyСря Яну 25, 2017 3:49 pm by L'enfant terrible

» Въпрос отностно смяна на мейл адрес?
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyСря Яну 25, 2017 3:55 am by L'enfant terrible

» Въпроси и отговори.
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyНед Окт 02, 2016 1:07 am by ~desire

» Романтични ли сте?
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyНед Окт 02, 2016 1:02 am by L'enfant terrible

» Аз съм... Ами аз съм си само аз...
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyВто Сеп 08, 2015 9:21 pm by #CuRSe*

» Последния въпрос който ви зададоха?
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyНед Май 10, 2015 6:31 pm by L'enfant terrible

» От какво ви е писнало?
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyПет Мар 27, 2015 9:46 pm by ~desire

» Какъв е предишния според аватара му?
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyПет Мар 27, 2015 9:45 pm by ~desire

» Спорите ли често?
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyПет Мар 27, 2015 9:41 pm by definition of insanity

» Мразя..
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyПет Мар 13, 2015 9:36 pm by definition of insanity

»  Кое предпочитате повече?
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyВто Мар 10, 2015 2:07 am by ~desire

» Петдесет нюанса сиво
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyПон Фев 16, 2015 6:59 pm by deti88

» Snejkins, Снежи, whatever
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyСря Фев 11, 2015 12:38 am by genderbender

» Теорията на всичко
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyСъб Фев 07, 2015 7:24 pm by deti88

» Dark_Red_Rose или просто едно странно момче :)
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyВто Яну 27, 2015 2:41 am by Dark_red_rose

» Вдън горите
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyПон Яну 19, 2015 8:31 pm by Rositta

» Хобит: Битката на петте армии
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyНед Яну 18, 2015 9:22 pm by deti88

» Седмият син
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyНед Яну 18, 2015 9:17 pm by deti88

» Топ 10 песни?
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyСъб Яну 17, 2015 1:44 am by Tancheto0

» Лана Дел Рей или Адел?
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyСъб Яну 17, 2015 1:34 am by Tancheto0

» Кой хип-хоп певец предпочитате ?
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyСъб Яну 17, 2015 1:31 am by Tancheto0

» Бионсе или Риана?
Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. EmptyСъб Яну 17, 2015 1:30 am by Tancheto0


Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал.

Go down

Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. Empty Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал.

Писане  L'enfant terrible Пон Ное 18, 2013 3:30 am

Как да разберем дали някой ни харесва още преди той сам да го е осъзнал. Beauty10



Дори и да се справяме много добре в разгадаването на поведението на другите, по-важно е да можем да боравим добре с езика на собственото си тяло и особено, когато се опитваме да впечатлим потенциален партньор. Изпращаме ли подходящи сигнали?

Следващият път, когато срещнете човек, който ви привлича, например във фитнеса, независимо дали сте общували досега или не, замислете се как точно се държите и дали жестовете ви не говорят вместо вас като разкриват мислите ви.

В някои ситуации бихме искали да прикрием увлечението си, като например в офиса или на работа,

Ако сте срамежливи, може да се почувствате изолирани. В такъв случай опитайте да гледате право в човека срещу вас, без да сваляте свенливо поглед. Насочвайки тялото ви към въпросната особа също демонстрира интерес, както и отворените длани са знак, че сте благонастроени към новите ви познати. Но внимавайте да не станете прекалено нахални.

За нещастие що се отнася до разгадаване на чуждото поведение 2-та пола са с различна компетенция. Според проучване мъжете не са особено добри в получаването или отправянето на невербални знаци. Горките жени.

Изненадващо е тогава, че жените са много по-вещи от мъжете при разкриване на интереси и желания и боравят с голям набор от показатели, за да намекнат, че търсят близост. Част от тях са до болка познати на мъжете: широко отворени очи, отмятане на косата назад, за да се открие шията и деколтето, навеждане напред, приковаване с поглед и накланяне на главата. Това са най-крещящите индикатори на женски интерес. Други като разширяване на зеницата и докосване по врата и деколтето са по-незабележими.

Мъжете нямат с какво чак толкова да се похвалят. Може би защото използват по-незабележими жестове. Някои показват заинтересованост физически с осанката си. Ако един мъж е запленен от една жена при среща с нея стойката му ще е изправена, стомахът прибран и гърдите изпъчени. Забелязват се и дребни жестове като приглаждане на косата и докосване на лицето и най-вече отделяне на прекалено много внимание на облеклото: откопчаване и закопчаване на копчета, опъване на чорапите, намесване на вратовръзката или яката. Но внимавайте всичко това може просто да е проява на дискомфорт.

Най-сигурният индикатор на интерес е погледът особено щом човекът се вглежда в очите ви и в обсега на погледа му попада и зоната на шията ви. Леко повдигане на веждите също е надежден знак.

Ако се научим да четем езика на тялото на другите ще можем безпроблемно да разграничаваме приятелски интерес от желание за интимна близост. Ще можем да определим дали някой ни харесва още преди той самият да го е осъзнал.
L'enfant terrible
L'enfant terrible
New Inovation

Gemini Rooster
Рожден ден : 08.06.1993
Възраст : 30
Дата на регистрация : 20.08.2010
Публикации : 3016
Репутация : 6
Точки : 6012

http://night-creatures.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите